قیمت سنگ نمک سختی گیر

قیمت سنگ نمک سختی گیر ویژه شهر تهران، سنگ نمک احیای رزین، سنگ نمک دیگ بخار و بویلر با خلوص ۹۹٫۵ درصد ویژه سختی گیری و تصفیه آب، با هزینه حمل رایگان ویژه شهر تهران.

قیمت سنگ نمک سختی گیر

ما بالاترین کیفیت سنگ نمک سختی گیر را به شما ارائه می‌دهیم که خلوص ۹۹٫۵ درصد را دارد یعنی خلوص بالاتر از نمک خوراکی که هیچ سنگ نمکی در بازار چنین کیفیتی را ندارد.

قیمتهای ذکر شده ببا هزینه حمل رایگان می‌باشد یعنی شما فقط همین مبالغ ذکر شده را پرداخت می‌کنید و هیچگونه هزینه اضافی بابت کرایه حمل پرداخت نخواهید کرد.

قیمت سنگ نمک سختی گیر

علت به وجود آمدن آب سخت

آب سخت به دلیل وجود املاح معدنی زیاد در آن کاربردی نبوده و باید برای استفاده در صنایع مختلف، سختی آب گرفته شود.

یکی از موادی که می‌تواند باعث کاهش سختی آب شود سنگ نمک سختی گیر است چرا که . قیمت سنگ نمک سختی گیر که توسط شرکت ها و کارخانجات تولیدی سنگ نمک تولید شده و به فروش می رسند، بسیار مهم است. هرچه قیمت سنگ نمک سختی گیر مناسب تر باشد، به طبع فروش آن توسط شرکت مربوطه نیز بیشتر خواهد بود.

همان طوری که قبلا اشاره شد، آب سخت به آبی گفته می شود که میزان املاح معدنی موجود در آن بالا باشد. املاح معدنی از قبیل کلسیم و منیزیم می‌توانند سختی آب را افزایش داده و آن را برای استفاده در صنایع نامناسب سازند لذا این آب سخت بایستی به وسیله سنگ نمک سختی گیر، سختی آن گرفته شده و برای استفاده مناسب شود.

قیمت سنگ نمک سختی گیر

آشنایی با نمک احیای رزین

آب سخت در فعالیت سیستم ها و دستگاه ها در صنایع مختلف اختلال ایجاد می‌کند و فعالیت آن ها را با مشکل مواجه می‌کند.

برای کاهش سختی آب سخت، باید رزین این دستگاه ها احیا شده و سختی گیری آب انجام شود این عمل به وسیله نمک سختی گیر انجام می‌شود لذا سنگ نمک سختی گیر، با توجه به کاربرد ویژه‌ای که این نوع سنگ نمک در صنایع دارد، یک عامل مهم در فروش آن به این صنایع می‌باشد.

قیمت سنگ نمک سختی گیر

فروش نمک مخصوص سختی گیر آب

فرروش نمک سختی گیر آب در بسته بندی ۳۰ کیلویی و ۲۵ کیلویی با بالاترین میزان خلوص با حداقل سفارش ۵ تن به مقصد ارسال می‌شوند.

البته ما همواره به مشریان خود توصیه می‌کنیم که از سنگ نمک استفاده نمایند چرا که بیشترین میزان تاثیرگذاری را دارد.

قیمت سنگ نمک سختی گیر

روش صحیح احیای سختی گیر

در روش احیای رزین دستگاه های کاهنده سختی آب، از سنگ نمک یا محلول آب نمک با غلظت بالا استفاده می‌شود.

ببینید

برای اطلاعات بیشتر در خصوص سنگ نمک سختی گیری پیشنهاد می‌شود این صفحه را ببینید

این عمل باعث احیای مجدد دستگاه سختی گیر شده و باعث می شود که دستگاه به طرز درستی سختی آب را گرفته و آب را برای استفاده در صنایع مناسب سازد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.