سنگ نمک گرمسار

قیمت روز سنگ نمک گرمسار، سنگ نمک دامی، سنگ نمک سختی گیر، سنگ نمک مخصوص برش، آجر نمک ویژه ساخت اتاق نمک، نمک صنعتی دانه بندی.

یکی از انواع سنگ هایی که امروز مورد توجه بسیاری از محققان و کارشناسان و همچنین تاجران قرار گرفته است سنگ نمک گرمسار می باشد. بلورهای سنگ نمک گرمسار به رنگ آبی روشن تا آبی تیره می باشند و بسیار زیبا و شفاف هستند بنابراین چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند و همین امر موجب شده که بازار این سنگ نمک از رونق بسیار زیادی برخوردار شود  سنگ نمک آبی فقط در منطقه گرمسار در داخل ایران یافت می‌شود و در هیچ منطقه دیگری وجود ندارد.

سنگ نمک گرمسار

آشنایی با سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک گرمسار تنها سنگ نمک به شکل بلورهای آبی رنگ روشن یا تیره می باشد که بسیار زیبا و چشم نواز هستند این سنگ نمک در منطقه گرمسار فقط در کشور ایران یافت می شود و در هیچ منطقه‌ای از دنیا این نوع سنگ وجود ندارد البته سنگ های نمک دیگر با رنگ های دیگری در سرتاسر دنیا وجود دارد ولی سنگ نمک آبی فقط در منطقه گرمسار آن هم در در داخل ایران وجود دارد بنابراین از طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور برخوردار شده است دلیل آبی رنگ بودن بلورهای سنگ نمک به دلیل وجود پتاسیم در داخل این سنگ می باشد و باعث شده سنگ نمک به رنگ آبی بسیار زیبایی دیده می شود.

انواع سنگ نمک

سنگ نمک به صورت بلورهای ریز و درشتی در معادن و دریاچه های مختلف وجود دارد انواع سنگ نمک را به دلیل وجود ناخالصی هایی که در داخل سنگ ها وجود دارد به دسته های مختلفی تقسیم می کنند و هر کدام دارای نام های متفاوت میباشد یکی از این نوع سنگ ها سنگ نمک آبی است که به دلیل وجود یون پتاسیم در داخل این سنگ است سنگ نمک دیگری که بسیار مورد توجه واقع است سنگ نمک قرمز است که به دلیل وجود یون آهن موجود در سنگ به رنگ قرمز دیده می شود سنگ نمک ساده نیز در بازار موجود می باشد که بیشتر برای تهیه غذاهای مختلف از سنگ نمک ساده با دانه های شفاف و روشن و سفید استفاده می شود.

خرید سنگ نمک

اگر به دنبال سنگ نمک گرمسار با بلورهای آبی رنگ بسیار شفاف و زیبا می باشید بهتر است با مشاورین ما در مجموعه تجاری ما تماس گرفته و این سنگ نمک زیبا را تهیه نمایید فقط شرکت سنگ نمک  ما قادر است که سنگ نمک آبی را به صورت اصل در اختیار خریداران محترم قرار بدهد و همچنین این سنگ از صادرات خوبی به کشورهای دیگر برخوردار است و همه طرفداران خارج از کشور نیز به دنبال این سنگ زیبا هستند.

سنگ نمک گرمسار

قیمت روز سنگ نمک گرمسار

نوع سنگ نمک حداقل سفارش قیمت هر تن
سنگ نمک دامی ۱۰ تن ۹۵۰۰۰
سنگ نمک خوراکی ۱۰ تن ۳۰۰۰۰۰
سنگ نمک قرمز ۱۰ تن ۶۵۰۰۰۰

شرکت صادرات سنگ نمک گرمسار

مجتمع تجاری ما بزرگترین شرکت پخش سنگ نمک گرمسار می باشد شما مشتریان عزیز برای دریافت این سنگ نمک با بهترین کیفیت و اطمینان از اصل بودن این سنگ می توانید با ثبت نام بر روی سایت و یا از طریق تماس تلفنی بهترین نوع سنگ نمک را تهیه و از آن استفاده نمایید.

سنگ نمک گرمسار

برای سفارش سنگ نمک صادراتی گرمسار تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.