سنگ نمک تزئینی

فروش سنگ نمک تزئینی با پایه چوبی،فروش عمده سنگ نمک تزیینی، گوی سنگ نمک، سنگ نمک مکعبی، چراغ خواب سنگ نمک مدل هرم با پایه چوبی فوق العاده زیبا.

سوای خواص بسیار زیاد سنگ نمک در صنایع مختلفی مانند پرورش دام و حفظ و نگهداری تأسیسات، سنگ نمک در برخی مصارف تزئینی و خانگی نیز طرفداران زیادی دارد ممکن است سنگ نمک به صورت بکر و دست‌نخورده در دکور خانه استفاده شود اما گاهاً افراد خوش‌دوقی آن را دستمایه تولید سایر وسایل زینتی مانند شمعدان و پایه گلدان قرار می‌دهند.

سنگ نمک تزئینی

 خواص سنگ نمک تزئینی

کاربرد سنگ نمک تزئینی در منازل و خانه‌ها دارای تاریخچه بسیار بلندی است شاید در حدود چندین هزار سال و از هنگامی که چینی و ژاپنی‌ها از آن به عنوان بستر چراغ استفاده می‌کردند تجربه نشان داده است که فضای مجاور سنگ نمک بخاطر جذب انرژی منفی توسط این نمک سنگی دارای آرامش بیشتری است.

اگر بر اساس هدفی که برای خرید سنگ نمک دارید نوع آن را به درستی انتخاب کنید بیشترین نتیجه را از خرید خود خواهید گرفت بگذارید مثالی بزنیم.

سنگ نمک تزئینی

برخی افراد جهت انجام کارهای خود به تمرکز زیادی نیاز دارند و ممکن است شرایط به گونه ای پیش برود که نتوانند درست تمرکز کنند در این حالت بهتر است که یک سنگ نمک مدل هرم را در کنار خود داشته باشید و خواهید دید چگونه پس از مدت کوتاهی برای انجام همه امور با تمرکز و قدرت بیشتری رفتار می کنید چرا که خاصیت هرم افزایش قدرت و اعتماد به نفس است و زمانی که سنگ نمک در قالب هرم جلوه می کند تاثیر شگرفی را بر بیننده خود خواهد داشت.

یادداشت

یکی از خواص مهم سنگ نمک تزئینی ، ایجاد حس مثبت و آرامش در فضای خانه است.

سنگ نمک تزئینی

نحوه تولید دکوری با سنگ نمک

اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که از کاردستی و ساخت صنایع دستی امرار معاش می‌کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با تهیه سنگ نمک تزئینی خام و اجرای برخی ایده‌ها، درآمد خود را افزایش دهید زیرا سنگ نمک تزئینی ، امروزه دارای مشتریان زیادی است.

نحوه تولید دکوری با سنگ نمک، کاملآً متغیر بوده و وابسته به خلاقیت طراح و تولیدکننده دکوری است اما چراغ‌های هیمالیا، معمولاً پر فروش ترین وسایل دکوری هستند که با سنگ نمک نارنجی رنگ تولید می‌شوند.

برای تولید این وسیله دکوری ، درون آن را با دقت و بدون صدمه به دیواره و پوسته آن برش زده و تخلیه می‌کنند. پس از این می‌توان با تعبیه جاشمعی در بخش درونی و پرداختن پوسته، یک وسیله دکوری بسیار جذاب ساخت.

سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم

این پرسشی است که ذهن بسیاری از خریداران را به خود مشغول می‌کند. طبق باورهای سنتی ژاپن باستان و چین در کنار یافته‌های علمی و طب سنتی امروز باید گفت که اگر خواهان پخش کامل خواص سنگ نمک در محیط زندگی خود هستید، باید چهار گوشه یک اتاق را با آن پوشش دهید. پس با این وجود شاید سنگ نمک دکوری به تنهایی خواص مثبتی داشته باشد اما اگر به میزان بیشتری از تأثیرات آن نیاز است، باید اطراف اتاق را با آن احاطه کنید.

سنگ نمک تزئینی

نحوه نگهداری سنگ نمک

تا حد امکان باید از تماس آب با سنگ نمک جلوگیری کنید چرا که تماس مستقیم آب با بدنه سنگ شما باعث آسیب به آن شده و در بلندمدت شاید حتی آن را سوراخ کند.

پس در هنگام تمیز کردن از پاشیدن آب خودداری کنید و صرفا با دستمال مرطوب سنگ نمک خود را تمیز نمایید البته سنگ نمک های برچسب دار هالیتو این قابلیت را دارند که قسمت برچسب خود را حتی زیر آب نیز می توانیید بشویید و هیچگونه مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک تزئینی در ایران است و آمادگی تهیه و توزیع حجم بالایی از سنگ نمک تزئینی را جهت نیاز بازار داخل و خارج از کشور دارد.

سنگ نمک تزئینی

مشاهده کنید

محصولات سنگ نمک تزئینی را اینجا ببینید

ما محصولات خود را جهت فروش عمده با قیمتی بسیار استثنایی عرضه می کنیم لذا برای اطلاع از قیمت عمده با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.