سنگ نمک زینتی

بزرگترین مرکز تولید چراغ سنگ نمک زینتی در ایران، انواع مدل های سنگ نمک تزیینی چراغ دار و بدون چراغ با قیمت بسیار استثنایی، تولید شده از سنگ نمک درمانی اعلاء.

یکی دیگر از مصارف سنگ نمک، کاربرد تزئینی آن است. سنگ نمک زینتی از جهت ظاهر زیبایی که دارد بسیاری از دلدادگان آثار دکوری و نمایشی را جذب خود کرده است. وجود بسیاری از لبه‌های صیقل داده شده و صیقل داده نشده، باعث شده تا سطح سراسر تضاد سنگ نمک بیش از آنچه که فکرش را بکنید زیبا و جذاب به ‌نظر بیاید.

خواص سنگ نمک زینتی

سنگ نمک تزیینی در کنار زیبایی سرشاری که دارد، در بسیاری موارد در نحوه تولید و پرداخت آن، به طرح‌های جالب و خلاقانه‌ای بدل می‌شود.

در بسیاری از موارد هنرمندان و تولیدکنندگان این زمینه، تلاش می‌کنند از سنگ نمک پایه یا محفظه شمع تولید کنند این ایده از آن جهت هوشمندانه است که نزدیکی حرارت شمع با سنگ نمک جدا از ایجاد سیمایی دلربا، باعث می‌شود تا نمک به طور مداوم و ملایم در هوای اطراف منتشر شود. این یعنی شما در کنار زیبایی از سایر خواص آرامش‌بخش نمک نیز بهره‌مند خواهید شد.

سنگ نمک زینتی

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم

معمولاً توصیه می‌شود تا در فضاها و اتاق‌های مختلف، سنگ نمک را در تعدادی بین ۴ تا ۶ عدد، در فضای اطراف اتاق به طوری که ۴ گوشه اتاق توسط آن پوشش داده شود قرار دهید هر چند این یک قاعده و قانون مطلق نیست اما تجربه نشان داده که این نحوه قرار داده در کنار جذب انرژی‌های منفی محیط، کمک می‌کند تا انرژی منفی موجود در فضای محیط از بین برود.

سنگ نمک زینتی

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

مجموعه سنگ نمک هالیتو آماده است تا در کنار نیازهای خرد و موردی به شکل عمده نیازهای صنعتگران، هنرمندان و در یک نگاه کلی تولیدکنندگان حوزه سنگ نمک تزیینی را تأمین کند.

دسترسی مستقیم مجموعه به بزرگترین معادن سنگ نمک ایران کمک کرده ما تبدیل به بزرگترین تامین کننده سنگ نمک در ایران و خاورمیانه باشیم.

همچنین در کنار تولید محصولاتی با کیفیت و مثال زدنی در قالب قیمتی رقابتی، امکان تأمین تعداد بالایی از انواع سنگ نمک را داشته باشیم لذا اگر شما نیز یکی از تولیدکنندگان این حوزه هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای خرید ماده اولیه با کیفیت، مقرون به صرفه و در حجم بالا نگاه ویژه‌ای به خدمات این مجموعه داشته باشید.

آشنایی با کاربردهای سنگ نمک

سنگ نمک در دوران گذشته فقط جنبه مصرف خوراکی و نگهداری غذاها را برای انسان داشت اما امروزه تجارت سنگ نمک بسیار متفاوت شده و این تصور که فقط حوزه خوراکی مصرف کننده سنگ نمک است اشتباه است و تقریبا تمامی صنایع مادر و خرد نیز نیاز به مصرف نمک دارند.

ببینید

برای مشاهده محصولات سنگ نمک تزیینی ما از این صفحه دیدن نمایید

سنگ نمک زینتی

کشور چین که یکی از بزرگترین دارندگان صنایع در جهان است بیش از ۷۰ میلیون تن در سال مصرف نمک را جهت صنایع خود دارد و در این زمینه با کمبودی در حدود ۱۰ میلیون تن در سال مواجه است که این نیاز را با واردات جبران می کند که همین موضوع نشان دهنده اهمیت نمک در استمرار فعالیت صنایع گوناگون است.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.