فروش عمده سنگ نمک تزئینی ویژه آخر سال به قیمت تولید، محصولات سنگ نمک تزئینی هالیتو طرح های بسیار جذاب گوی، هرم و مکعبی، مدل های برش خورده و آیه دار و نوشته دار با طرح اختصاصی شما.

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

احتمالا همه ی ما در خانه های قدیمی مادربزرگ هایمان سنگ نمک تزئینی را در آشپزخانه و یا در اتاقهای آنان دیده‌ایم، قدیمی‌ها به وجود سنگ نمک تزئینی در خانه اعتقاد زیادی داشتند و عقیده داشتند وجود این عنصر در خانه سبب برکت و افزایش رزق و روزی می‌شود و امروزه با تاسی از مردمان قدیم، سنگ های نمکی را به شکل های مختلف تراش داده و به عنوان وسایل دکوراتیو به فروش می‌رسانند.

سنگ نمک تزئینی صرفا نقش دکوراتیو نداشته و می‌تواند وسیله‌ای کاربردی نیز باشد چرا که بر خلاف دوران سابق، سنگ نمک به اشکال بسیار زیبایی برش خورده چرا که سنگ های نمک تزئینی را به صورت های مختلف چون آباژور، چراغ خواب، جاشمعی می‌توان مشاهده کرد.

سنگ نمک تزئینی

هنرمندان بسیاری بر روی سنگ های نمک، تراش کاری‌های منحصر به فردی انجام داده و از این سنگ ها دکوری ها و رومیزی های بسیار جذابی خلق کرده‌اند.

طرح های برجسته و کنده کاری های ظریف بر روی سنگ های نمک آنان را به دکوراتیوهای بدیع تبدیل کرده‌اند و بسیاری از مجموعه ها اقدام به فروش عمده سنگ نمک تزئینی نموده اند و در این میان مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزئینی در ایران، تامین کننده نیاز بسیاری از فروشگاه های بزرگ سنگ نمک دکوری در ایران است.

سنگ نمک تزئینی

اگر صاحب فروشگاه های خرازی، ظروف سفالی و سنگی، محصولات دکوراتیو و غیره می‌باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از فرصت فروش عمده سنگ نمک تزئینی استفاده کرده و با قیمت بسیار مناسب این محصولات را از مجموعه هالیتو خریداری نمایید، وجود سنگ نمک تزئینی در فروشگاه شما علاوه بر اینکه باعث جذب مشتری های بسیار می‌شود باعث خواهد شد تا از خواص سنگ های نمک نیز بهره وافری ببرید.

تولید سنگ نمک تزئینی

برای تولید سنگ نمک تزئینی بهترین سنگ را از دل معادن سنگ استخراج کرده و پس از شست و شوی لازم، به بافتی روشن تبدیل شده و برای تولید انواع چراغ ها و وسایل دکوری از آن ها استفاده می‌شود.

به دلیل استقبال بسیار زیاد از سنگ نمک تزئینی و وجود معادن سنگ نمک و گنبدهای نمکی بسیار مرغوب در ایران، تولید سنگ نمک تزئینی در ایران روز به روز در حال افزایش می‌باشد.

سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک های دکوری را می‌توان در انواع شکل های هندسی مشاهده نمود به عنوان مثال برخی از سنگ نمک های چراغ دار را به شکل گوی، تولید می‌کنند، که این گوی ها را در کاسه های نمکی قرار داده و به عنوان وسیله دکوری استفاده می‌نمایند.

می‌توان از گوی های نمکی علاوه بر دکوری به عنوان یک وسیله درمانی نیز استفاده کرد بدین صورت که برای آرامش اعصاب و روان، گوی های نمکی را در کف دست گذاشته و به آرامی حرکت می‌دهند و انگشتان دست را به آرامی روی آن می‌فشارند به همین علت سنگ نمک های تزئینی مورد توجه بسیاری از هنرمندان قرار گرفته است، به طوری که برخی از افراد خام آن ها را خریداری کرده و بر روی آن نقش های زیبایی را حک و یا نقاشی می‌کنند.

سنگ نمک تزئینی

فروش سنگ نمک تزئینی مشهد

مشهد یکی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان مهم سنگ نمکی تزئینی در ایران می‌باشد. استان خراسان رضوی به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان سنگ نمک های کریستالی از مهمترین بازارهای فروش و هدف مجموعه سنگ نمک هالیتو می‌باشد.

اگر به عنوان یک نماینده فعال قصد فروش سنگ نمک های دکوری را در مشهد دارید با ما تماس بگیرید.

سنگ نمک تزئینی

فروش تکی سنگ نمک تزئینی

شاید برایتان پیش آمده باشد که وارد سایتی شده باشید و از محصولی خوشتان آمده باشد اما به دلیل فروش عمده محصول نتوانید آن را خریداری نمایید خوشبختانه مجموعه سنگ نمک هالیتو امکان خرید آنلاین را برای شما فراهم کرده است برای این منظور کافیست از طریق لینک پایین وارد صفحه خرید انلاین محصولات شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

اگر جزو کسانی می‌باشید که به اصول فنگ شویی در دکوراسیون خانه اعتقاد دارید و دوست دارید به روش های طبیعی آلودگی‌های محیطی را از بین برده و از مزیت های سنگ نمک تزئینی در خانه بهره‌مند شوید ما زیباترین مدل های سنگ نمک مخصوص فنگ شویی را برای شما آماده کرده‌ایم،

سنگ نمک تزئینی

یوگی ها و معتقدان به اصول فنگ شویی معتقدند وجود سنگ نمک باعث انتشار انرژی‌های مثبت در محیط شده و آلودگی‌ها و انرژی های منفی را دور می‌سازد.

اگر به سنگ نمک نور خورشید بتابد و یا سنگ نمک به گونه‌ای طراحی شود که امکان تعبیه ی چراغ و یا شمع در آن وجود داشته باشد، اثربخشی آن به مراتب بیشتر خواهد بود. به همین سبب در ادامه به خواص چراغ سنگ نمک بیشتر پرداخته می شود.

خواص چراغ سنگ نمک

دکوری‌های مختلفی از سنگ نمک تزئینی توسط هنرمندان تولید شده است اما در این میان چراغ سنگ نمک، آباژور و جاشمعی سنگ نمک بیشترین طرفداران را دارند اما آیا این طرفداری از چراغ سنگ نمک به دلیل زیبایی آن بوده و یا چراغ سنگ نمک خواص منحصر به فردی دارد؟

خواص چراغ سنگ نمک نسبت به انواع مصنوعات تزئینی دیگر بیشتر می‌باشد زیرا که چراغ سنگ نمک بیش از سنگ نمک معمولی بر محیط تاثیر داشته و در حذف آلودگی‌های محیطی بهتر عمل می‌نماید و ذرات معلق در هوا که از جریان های اکترومغناطیسی به وجود آمده‌اند دارای بار مثبت بوده و باعث آلودگی هوا می‌شوند.

سنگ نمک تزئینی

یادداشت

برای پاکیزه کردن هوا نیاز است تا ذراتی با بار منفی در هوا وجود داشته باشند تا ذرات مثبت عامل آلودگی را خنثی نمایند، چراغ سنگ نمک این خاصیت را در بر دارد.

وقتی در دل سنگ نمک تزئینی نوری روشن می‌شود، این نور به سنگ تابیده و باعث انتشار یون های منفی در فضا می‌شود و یون های منفی موجود در هوا باعث از بین بردن ذرات باردار مثبت شده و در نتیجه هوا را پاکیزه می‌نمایند.

از طرفی جریان یون های منفی بر روی انسان نیز تاثیر گذاشته و باعث کاهش استرس و آرامش در بدن انسان می‌شود زیرا لامپ سنگ نمک باعث حذف جریان های الکترومغناطیسی مضر شده و از طرفی باعث تقویت جریان های انرژی مثبت و تضعیف جریان های منفی می‌شود، همین امر باعث وجود آرامش و حالت ثبات در انسان خواهد شد.

سنگ نمک تزئینی

خواص سنگ نمک برای چشم زخم

شاید شما نیز مشاهده کرده باشید که در دهه ی ۵۰ و ۶۰ مادربزرگ ها یک سنگ نمک مکعبی شکل کوچک به لباس نوه های خود سنجاق می‌کردند و اعتقاد داشتند که این سنگ نمک مانع چشم زخم شده و از کودکان محافظت می‌کند اما خیلی از افراد این اعتقاد را خرافه دانسته و اعتقادی به این امر نداشتند ولی آیا واقعا سنگ نمک جلوی چشم زخم را می‌گیرد؟

یادداشت

برای دفع چشم زخم حتما در منزل سنگ نمک داشته باشید

چشم زخم که واقعا وجود داشته و بسیاری از امامان و پیامبر اسلام وجود آن را تایید کرده‌اند، حضرت علی در نهج البلاغه به وجود چشم زخم اشاره فرموده‌اند و برای دفع چشم زخم حرزهای مختلفی بیان نموده‌اند اما در خصوص استفاده از سنگ نمک برای دفع چشم زخم روایت معتبری وجود ندارد ولی بسیاری از دانشمندان طب سنتی و طب جدید به خواص گسترده سنگ نمک اشاره کرده‌اند و آن را برای دفع انرژی های منفی و جذب انرژی های مثبت مناسب دانسته‌اند به طوری که یوگی ها برای تمرکز بیشتر از چراغ سنگ نمک استفاده می‌کنند از آنجا که چشم زخم نوعی جذب انرژی منفی می‌باشد، شاید بتواند برای دفع چشم زخم نیز موثر واقع شود.

سنگ نمک تزئینی

خواص صابون سنگ نمک

برای استفاده از خواص بی نظیر سنگ نمک نیازی نیست تا آن را فقط به صورت دکوری یا چراغ خواب و یا جا شمعی استفاده نمایید، برای بهره بردن از خواص سنگ نمک می‌توان این کانی پر فایده را به صورت صابون نیز استفاده کرد

یادداشت

صابون سنگ نمک برای کسانی که به شادابی، سلامت و زیبایی پوست و موی خود اهمیت می‌دهند می‌تواند یک عنصر بی نظیر باشد.

حتما می‌دانید که در طول روز ممکن است آلودگی های زیادی بر روی پوست شما بنشیند و همین آلودگی ها به مرور زمان باعث کدر شدن پوست می‌شود و رفع آلودگی‌های پوستی به صورت روزانه به شادابی پوست شما کمک زیادی می‌کند.

سنگ نمک تزئینی

صابون سنگ نمک بهترین عنصر برای رفع آلودگی پوست بوده و می‌تواند باعث تحریک کلاژن سازی در پوست شده و پوست را از مواد معدنی چون منیزیم و کلسیم تغذیه نماید.

سنگ نمک بنفش چیست؟

سنگ نمک ها صرفا به رنگ سفید قابل مشاهده نبوده و در انواع رنگ های مختلف مانند نارنجی، صورتی، قرمز، بنفش، زرد و خاکستری مشاهده می‌شود.

بنفش باعث آرامش شده و برای تمدد اعصاب بسیار مفید می‌باشد. سنگ نمک بنفش جزو سنگ نمک های هالیت با درصد خلوص بالا می‌باشد و در هیچ کجای دنیا یافت نمی‌شود اما مجموعه سنگ نمک هالیتو این نوع از سنگ نمک را به صورت اختصاصی و جهت نگهداری مجموعه داران به فروش می‌رساند.

سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک های بنفش از نوع سنگ نمک آبی هستند ولی میزان پتاسیم آنها به قدری بالاست که رنگ آن به بنفش متمایل شده است و اکثرا افرادی که سنگ های گرانقیمت را نگهداری می‌کنند این سنگ نمک را برای مجموعه خود سفارش می‌دهند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.