نمک دامی

مرکز فروش نمک دامی پودری و سنگی، نمک پودری با کیسه ۲۵ کیلویی و ۴۰ کیلویی، سنگ نمک سفید یکدست و سنگ نمک سفید رگه دار با قیمت ارزان، بارگیری رایگان و ارسال به سراسر کشور.

خواص نمک برای دام

نمک دامی یا نمک خوراک حیوانات یک ماده ضروری برای خوراک دام است. این نمک، تعادل مواد معدنی دام را در حد مناسب حفظ کرده و دام را سالم نگه می­دارد.

مهمترین خواص نمک دامی در موارد زیر خلاصه می­شود:

  • تامین بخشی از نیاز مواد معدنی دام مانند سدیم و کلرید
  • بهبود عملکرد سیستم عصبی مرکزی دام
  • جلوگیری از گرفتگی و فلج عضلات
  • افزایش اشتهای دام
  • افزایش شیردهی و باروری دام
  • بهبود عملکرد دستگاه گوارش

کمبود نمک در خوراک دام، با استفاده از نمک دامی به راحتی رفع می­‌شود.

با استفاده از نمک دام به عنوان مکمل غذایی، می­توانید مطمئن باشید که حیوانات در حال دریافت مواد معدنی لازم هستند توجه داشته باشید کمبود نمک می­تواند از طریق خوراک فاقد سدیم ، کودهای شیمیایی و یونجه بی­ کیفیت ایجاد شود.

نمک دامی

دلیل استفاده از سنگ نمک در گاوداری

نمک دامی یک راه عالی برای تقویت بهره­وری در گاوها است و به همین دلیل در واحدهای گاوداری استفاده می­شود.

سنگ نمک جریان بزاق را افزایش می­دهد که به نوبه خود باعث اشتها در گاو می­شود و علاوه بر جبران کمبود سدیم و کلر در نهاده­ها دام و جلوگیری از بروز بیماری­های عفونی و عصبی در گاوها، از بیماری­های دهان و زبان در دام جلوگیری می­کند.

سدیم موجود در نمک خوراک دام، موجب می­شود حجم آب بدن بالا رود و به این ترتیب با متعادل شدن میزان مایعات بدن، عملکرد دستگاه گوارش گاو بهبود پیدا کرده و موجب افزایش شیردهی دام می­گردد.

نمک دامی

فروش نمک دامی

از آنجا که نمک دامی به صورت عمده در مراکز پرورش دام و طیور مورد استفاده قرار می­گیرد و یکی از پرمصرف‌ترین ترکیبات در غذای دام و طیور است، فروش نمک دامی به صورت تخصصی در مرکز فروش مجموعه هالیتو صورت می‌پذیرد.

از سال­های گذشته فروش نمک دامی و سنگ نمک دامی به عنوان اولویت اصلی مجموعه هالیتو بوده و در همین زمینه ما سنگ نمک را در دسته بندی های متفاوتی و با گریدهای مختلف جهت عرضه به دامداری ها و گاوداری ها آماده کرده‌ایم که هر کدام دارای قیمتی جداگانه و متفاوت است و بر اساس سلیقه خریدار قابل انتخاب است.

عرضه و فروش نمک خوراک دام به صورت مجازی شرایطی را ایجاد نموده است که تمامی فعالان صنعت دام و طیور در اقصی نقاط کشور بتوانند به راحتی نمونه های موجود را مقایسه و انتخاب نمایند و از طرفی دیگر ما بارگیری محصول را کاملا رایگان برای مشتریان خود انجام می‌دهیم.

نمک دامی

صادرات سنگ نمک خوراک دام

ایران دارای بهترین معادن سنگ نمک است و نمک استخراج شده از معادن شهرهای مختلفی چون گرمسار از درجه خلوص بالایی برخوردار هستند و علاوه بر تأمین بخش اعظم نیاز صنایع داخلی به بسیاری از کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می‌­شوند.

برای صادرات سنگ نمک نیازمند است که محصول مورد نظر بازار بین المللی را آماده نمود که در این زمینه این اقدامات از سوی مجموعه هالیتو صورت پذیرفته تا بازرگانان و تاجران به راحتی بتوانند نیاز مشتریان خود را رفع نمایند.

نمک دامی

  • تهیه و آماده سازی سنگ نمک در کیسه جامبو بگ
  • بسته بندی سنگ نمک در کیسه ۱۵ کیلویی
  • تهیه سنگ نمک برش خورده مکعبی با بسته بندی کارتنی
  • تهیه سنگ نمک برش خورده گردی همراه با طناب مخصوص(کاملا مشابه نمونه پاکستانی)

مجموعه هالیتو برای اولین بار در ایران اقدام به تولید سنگ نمک برش خورده گردی مشابه با نمونه پاکستانی نموده است چرا که این مورد برای جلب نظر خریداران خارجی فوق العاده حائز اهمیت است.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.