کارخانه سنگ نمک گرمسار

محصولات کارخانه سنگ نمک گرمسار، قیمت سنگ خام، سنگ نمک خوراکی، سنگ نمک آبی، سنگ نمک هیمالیا، قرمز و نارنجی مخصو صادرات، انواع نمک صنعتی و خوراکی.

تولید انواع نمک های صنعتی و خوراکی

کارخانه نمک گرمسار به دلیل نزدیکی و دسترسی به معادن مختلف، با تولید نمک به صورت تخصصی در اندازه ها و سایزهای مختلف ویژه بازار صادراتی، رونق زیادی را به این بخش داده است.

نمک های پودری، شکری و صدفی از پرفروش ترین اقسام نمک صنعتی و نمک تبلور مجدد تنها نمک خوراکی مجوز دار بهداشتی است که بیشترین خلوص را میان تمام نمکها دارد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

بازار صادرات سنگ نمک ایران

ایران خوشبختانه از نظر ذخایر نمکی در جهان جزو رتبه های بالا محسوب شده و علاوه بر اینکه بی نیاز از واردات نمک می باشد می تواند به سایر کشورهای جهان صادرات سنگ نمک داشته باشد.

در حال حاضر چین، آمریکا، هند، کانادا و استرالیا از نظر صادرات نمک در دنیا پیشتاز هستند و در زمینه صادرات سنگ نمک، پاکستان و استرالیا جایگاه مناسبی دارند اما هیچکدام از این دو کشور به لحاظ دارا بودن ذخایر سنگ نمک با ایران قابل قیاس نیستند اما کشورمان به دلیل تحریم های ناعادلانه تا حدودی با مشکلاتی در این بخش مواجه شده است.

این کشورها علاوه بر دارا بودن ذخایر نمکی فراوان از بنادر و خطوط حمل و نقل پیشرفته ای نیز برخوردار می‌باشند، به همین سبب می توانند به میزان قابل توجهی در صادرات سنگ نمک پیشتاز باشند.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک ایران به دلیل تنوع و کیفیت قابل قبول توانسته بازار صادراتی خوبی داشته باشد خصوصا در خصوص سنگ نمک سفید در دنیا رتبه نخست را دارد.

شاید برایتان جالب توجه باشد که بدانید ایران از بزرگ ترین دارندگان سنگ نمک در دنیا می باشد و به لحاظ تنوع نیز در دنیا حرف اول را می زند و با این قابلیت می تواند بازار صادرات سنگ نمک را گسترش دهد به عنوان مثال سنگ نمک صورتی تنها در پاکستان و ایران وجود داشته و از طرفی سنگ نمک آبی تنها در ایران موجود می باشد، با همین قابلیت ایران می تواند بازار صادرات گسترده تری را برای این محصول داشته باشد.

به طور کلی کشورهای آسیایی و اروپایی جزو خریداران سنگ نمک ایران محسوب می شوند، در حالی که با پیشرفت بنادر ایران در حوزه بازرگانی می توان بازارهای بیشتری چون بازار کشورهای آفریقایی را نیز در دست گرفت.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

کاربرد نمک صنعتی

نمک صنعتی در مش های مختلف تولید می شود وکشورهای پیشرفته در صنعت به این نمک ها نیاز مبرم دارند. اگر بتوان سنگ نمک صنعتی را با کیفیت بالا در مش های مختلف تولید و بسته بندی کرد، می توان به توسعه صادرات  آن نیز کمک کرد.

یادداشت

بسته بندی محصول در گسترش بازار صادراتی تاثیر بسیار زیادی دارد به همین دلیل مجموعه هالیتو بهترین نوع کیسه را برای محصولات خود در نظر می گیرد

از آنجا که مصرف کنندگان نمک صنعتی صاحبان صنایعی چون پتروشیمی، نفت، نساجی، لاستیک سازی، اسید سازی، تولید مواد شوینده و غیره می باشد معمولا مشکلی جهت فروش و صادرات این محصولات وجود ندارد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

خرید سنگ نمک سمنان

استان سمنان همواره به عنوان پرنمک ترین استان ایران شناخته شده است. تنوع ذخایر نمکی، درصد بالای خلوص، وجود کارخانه های تولید نمک در این استان، نزدیک بودن آن به پایتخت نسبت به دیگر استان های نمکی، باعث شده تا به معادن استان سمنان بیش از پیش توجه شود.

شرکت های بازرگانی داخلی سنگ نمک سمنان را برای مصرف داخلی در حوزه های مختلف توزیع کرده و امکان خرید آن به صورت اینترنتی مهیا گشته است.

وجود سنگ نمک های آبی، صورتی، سیه و قرمز در این استان صادرات سنگ نمک ایران را افزایش داده است. این سنگ ها در کارخانه سنگ نمک گرمسار فرآوری و تصفیه می‌شوند.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

فروش سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی گرمسار سمنان از پرطرفدارترین سنگ نمک های جهان می‌باشد، اما متاسفانه به دلیل کمبود معادن، این نمک در دسترس همگان قرار نمی گیرد.

سنگ نمک آبی سرشار از پتاسیم و آهن بوده و همین امر موجب خوش طعم تر شدن آن نسبت به سایر سنگ نمک ها می باشد و خریداران اصلی و پیشتاز این محصول خارج از کشور هستند چرا که معمولا به دلیل قیمت بالای آن، استقبال چندانی در بازار داخل از آن نمی شود.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

کارخانه سنگ نمک گرمسار

مجموعه سنگ نمک هالیتو با دارا بودن کارخانه بسته بندی سنگ نمک گرمسار طیف گسترده ای از سنگ نمک های صادراتی شامل موارد ذیل را بسته بندی و صادر می نماید.

  • سنگ نمک قرمز
  • سنگ نمک نارنجی
  • سنگ نمک سفید خوراکی
  • سنگ نمک سفید دامی

کارخانه سنگ نمک گرمسار

اگر خواستار صادرات سنگ نمک هستید ما امکان تهیه، بسته بندی و ارسال سنگ نمک را به هر نقطه از دنیا داریم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.