طریقه ساخت اتاق نمک

طریقه ساخت اتاق نمک با قیمت ارزان، اجرا به شیوه نمک پاشی، آموزش رایگان جهت اجرای صفر تا صد پروژه بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی، طراحی رایگان اتاق نمک.

معرفی شیوه نمک درمانی

نمک درمانی توسط متخصصین زیادی از سراسر دنیا توصیه شده است در این روش بیمارها با مراجعه به کلینیک های نمک درمانی می توانند از مزایای آن در درمان بیماری های تنفسی و آسم استفاده کنند.

این شیوه اتکا بر پیشینه غنی و چند هزار ساله ای دارد و آن هم از زمانی که بیماران بدون هیچ امکاناتی و صرفا با مدتی زندگی در غار نمک جان تازه‌ای می‌یافتند!

شما می­توانید با هزینه کم یک اتاق نمک در منزل خود داشته باشید کافیست قسمت­های مختلف منزلتان را به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا گوشه‌ای از منزل که بلا استفاده است آن را به اتاق نمک تبدیل کنید.­­­

طریقه ساخت اتاق نمک

نحوه ساخت کلینیک نمک درمانی

هالوتراپی یا نمک درمانی نقش بسزایی در تسکین استرس ناشی از مشکلات روزانه دارد و یکی از روش‌های درمان بیماری‌ها است که البته به صورت مکمل روش‌های درمانی دیگر در اروپای شرقی مورد استفاده قرار می‌گرفت اما این روش امروزه در سراسر دنیا رواج پیدا کرده است.

کلینیک درمانی نمکی در مراکز بهداشتی و تفرجگاه ها طراحی می‌شود و مردم می توانند از مزایای آن در درمان بیماری های

  • تنفسی
  • اگزما
  • آکنه
  • پسوریازیس
  • سرماخوردگی
  • آسم
  • برونشیت
  • اختلال مزمن ریوی
  • فیبروز کیستیک

بهره برد و جالب توجه است که در کانادا حدود ۲۷۵ کلینیک نمک درمانی وجود دارد که اکثر پزشکان برای درمان بسیاری از بیماری ها بویژه بیماری‌های تنفسی، به بیمار توصیه می‌کنند که به این کلینیک ها بروند و به دور از هر تنشی با آرامش تمام مدتی را در آنجا سپری نمایند.

در یک محیط نمکی هیچ رفتار خاصی از سوی بیمار نیاز نیست و تنها هدف آرام بودن و دور شدن از هر گونه تنشی سفارش می‌شود و در واقع اتاق نمک ابتدا روح انسان را درمان می‌کند و سپس جسم او را به سوی بهبودی حرکت می‌دهد.

طریقه ساخت اتاق نمک

برای کف اتاق نمک همواره از نمک مخصوص کف استفاده می‌شود که حسی را شبیه ماسه های ساحل ایجاد می کند.

یادداشت

استفاده از کلوخه های سنگ نمک در دیوارهای اتاق نمکی جهت نمک درمانی

چراغ سنگ نمک درمانی

برای افزایش جذابیت اتاق نمک بهتر است که از چراغ های سنگ نمک در فضا استفاده کنید البته ما برای کاهش هزینه های شما پیشنهاد می‌کنیم می‌توانید یکی از دیوارها را به وسیله چراغ های سنگ نمکی پوشش دهید چرا که علاوه بر زیبایی بیشتر هزینه های اتاق نمک را فوق العاده کاهش می‌دهند

طریقه ساخت اتاق نمک

طریقه ساخت اتاق نمک ارزان

در اینجا می‌خواهیم طریقه ساخت اتاق نمک ارزان را برای افراد علاقمند بیان کنیم برای این منظور بهتر است در ابتدا فضای کوچکتری را در نظر بگیرید چرا که فضا اولین عامل در تعیین قیمت ساخت اتاق نمک است !

البته اگر فضای اتاق نمکی بیش از حد کوچک باشد مثلا کمتر از ۱۲ متر باشد چندان به آن فکر نکنید زیرا جای مانور زیادی ندارد ولی فضای کمتر از ۹ متر را به هیچ وجه سعی نکنید در آن اتاق نمک بسازید چرا که اصلا مناسب نیست.

مجموعه سنگ نمک هالیتو روش نمک پاشی را به شیوه‌ای فوق العاده ارزان به افرادی پیشنهاد می‌دهد که قصد اجرای یک محیط نمکی شخصی دارند ولی برای محیط های تجاری نمک پاشی حرفه ای و ترکیبی می‌بایست اجرا شود.

طریقه ساخت اتاق نمک

یادداشت

برای دیدن آموزش نحوه ساخت اتاق نمک از این صفحه دیدن نمایید

طراحی اتاق نمک آجری

مجموعه هالیتو به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنگ نمک در ایران محسوب می شود که سابقه طولانی در طراحی اتاق نمک آجری دارد.

قیمت ساخت اتاق نمک ارزان

مجموعه هالیتو برای طراحی اتاق نمک هزینه ای از شما دریافت نمی کند و می‌توانید با قیمت ۱۰ میلیون تومان اتاق نمک خود را بسازید

دیواره های اتاق نمک یکی از قسمت های مهم آن محسوب می‌شوند که در کلینیک نمک درمانی و یا اتاق‌های نمک خیلی لوکس از آجر نمک استفاده می‌شود.

طریقه ساخت اتاق نمک

دیوارهای آجر نمکی به دلیل اینکه قابلیت نورپردازی از پشت را دارند معمولا برای اماکن تجاری جذابیت فراوانی را ایجاد می‌کنند و برای اینگونه کسب و کارها همواره استفاده از آجر نمک حداقل یک دیوار را توصیه می‌کنیم.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.