سنگ نمک دام

سنگ نمک دام گونه ای از نمک ها با ظاهر سنگ مانند در قالب های مختلف هستند که از آنها برای رساندن نمک به بدن دام ها استفاده می‌کنند؛ از این رو از آنها بسیار استفاده می شود. در این مرکز بهترین انواع سنگ نمک دام به صورت عمده ای برای خریداران فراهم آمده است که جهت خرید آنها از شیوه های مختلفی می توانید اقدام به این کار کنید.

سنگ نمک دام

انواع سنگ نمک دامی

همانطور که می دانید نمک یک ترکیب یونی است که به شکل های مختلفی در طبیعت وجود دارد و امروزه جهت استفاده های گوناگونی که از آنها می شود این محصول به شکل های مختلفی فرآوری شده و مورد استفاده قرار می گیرد که در میان آنها می توان به انواع سنگ نمک دامی اشاره کرد که ویژگی ها و مشخصه های خاص خود را دارا می باشند و در بیشتر به آنها پرداخته می شود.

سنگ نمک دام

این نمک ها با توجه به استفاده های مختلفی که از آنها می شود در انواع مختلفی تولید می شوند که از جمله آنها می توان به

  • سنگ های مخصوص گاوداری
  • سنگ نمک آجری شکل
  • سنگ نمک های پودری
  • نمک های شکری گونه
  • نمک های دامی کیسه ای

و… اشاره کرد که از نقطه نظر های مختلف با هم تفاوت دارند و از این رو درصد خلوص و نیز میزانت تاثیرگذاری آنها نیز با هم متفاوت می باشد.

قیمت روز سنگ نمک دام

از آنجایی که سنگ نمک های دامی در دامداری ها به منظور رشد بهتر دام ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند، امروزه انواع مختلفی از این سنگ ها تولید می شود؛ به همین علت بازار خرید آنها همواره داغ می باشد و سطح سفارش آنها بالا می باشد.

سنگ نمک دام

مجموعه سنگ نمک هالیتو انواع مختلفی از سنگ های نمک دامی برای خریداران فراهم آمده است که از تنوع بالایی برخوردارند و بهترین کیفیت و درجه خلوص را دارند و از این رو با وجود آنها نیاز های دام های شما به خوبی برطرف می شود و خرید آنها یقینا موجب رضایت خریدار خواهد شد.

برای سفارش این محصولات در هر مقداری از روش های غیر حضوری می توانید نیاز های خود را به ثبت رسانده و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

یادداشت

سنگ نمک دامی هر تن ۷۵۰۰۰ تومان

یادداشت

برای اطلاع از قیمت روز سنگ نمک دامی از این صفحه بازدید نمایید

قیمت روز سنگ نمک حیوانات بسیار مناسب و ارزان در نظر گرفته می شود به طوری که در مقایسه با ارزش واقعی آنها ناچیز می باشد و خریداران با صرف هزینه های اقتصادی و مناسب می توانند بهترین نمک های دامی را خریداری کرده و برای مدت های کافی از مزایای آنها بهره‌مند شوند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.