سنگ نمک آبی

بازار فروش سنگ نمک آبی کریستالی گرمسار، امکان ارسال و تحویل در کشور مقصد، امکان تامین تا ۸۰۰ کیوگرم، خالص ترین نوع سنگ نمک آبی ویژه صادرات به اروپا.

سنگ نمک آبی یکی از گونه های سنگ نمک می باشد که از معادن سنگ نمک استخراج می شود . این نمونه سنگ ، تنها سنگی است که فقط در ایران استخراج می شود و همین امر سبب شده کشور های زیادی آن را از بازار ایران خریداری کنند و بازار فروش در سطح خارجی بسیار پررنگ از فروش داخلی آن می باشد .

سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی چیست؟

سنگ نمک آبی رنگ یکی از انواع سنگ نمک خوراکی نیز می باشد . این سنگ به دلیل وجود مواد معدنی زیادی مانند آهن، کلسیم و پتاسیم و همچنین شرایط آب و هوایی و رطوبت به رنگ آبی متمایل شده اند و رنگ آبی این سنگ به صورت کاملا طبیعی است و پس از شکستن به رنگ سفید تغییر می یابد و دارای نقاط آبی رنگ است.

متاسفانه انواع غیر طبیعی این سنگ‌ها نیز توسط سودجویان تولید می شود که با اضافه کردن رنگ دانه به کریستال های نمک شفاف آن را به رنگ آبی و دیگر رنگ ها پر می آورند و به جای اصل آن می فروشند در زمان خرید حتما به این مساله باید دقت کرد .

سنگ نمک آبی

در کشور های زیادی از این نمک برای مصارف مختلف استفاده می شود ، البته به دلیل کمیاب بودن و قیمت بالای این سنگ ها استفاده عمومی بسیار کم است و با وجود خاصیت های فراوان به عنوان نمک مصرفی در ایران تولید نمی شود . از این سنگ به خاطر کریستال های رنگی نمونه های خاصی از آن را به عنوان سنگ نمک تزئینی زیبا نیز استفاده می کنند.

البته در برخی کشور ها نیز به دلیل مواد معدنی ویژه این سنگ ها به عنوان نمک خوراکی استفاده می کنند که البته قیمت آن نیز بسیار متفاوت است.

سنگ نمک آبی

عرضه انواع سنگ نمک آبی

سنگ نمک کریستالی آبی با وجود اینکه گران قیمت و کمیاب است اما باز هم تقاضای خرید همیشه وجود داشته و دارد . از آن جایی که تنها در ایران از این نمونه سنگ‌ در برخی از معادن استخراج می شود و مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین تامین کننده سنگ نمک آبی در ایران علاوه بر فروش و تامین حجم عمده ای از سنگ نمک آبی امکان تحویل در کشور مقصد را نیز دارد.

سنگ نمک آبی

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک های بسیار کمیاب در ایران است و علی الخصوص سنگ نمک های آبی و کریستالی را عرضه می کند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.