سنگ نمک دکوری

فروشنده عمده سنگ نمک دکوری، بزرگترین مرکز تخصصی برش سنگ نمک، سنگ نمک آجری، سنگ نمک تزیینی نارنجی، ارسال سنگ نمک تزیینی به تمام نقاط تهران و کرج.

خرید سنگ نمک دکوری

بلور های درخشان نمک را که به شکل توده‌ای سنگی شکل از معادن کوهی استخراج می‌شوند سنگ نمک می‌گویند این بلور ها می‌توانند انرژی های منفی را دفع کنند.

کانی سنگ نمک به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد باعث حیرت همگان شده است به همین سبب افراد زیادی انواع برش خورده این کانی طبیعی را که به نام دکوری سنگ نمک معروف است برای قرارگیری در کنار خود می‌پسندند.

سنگ نمک دکوری

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم؟

بسیاری از افراد می پرسند که سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم؟ بهتر است سنگ نمک را در جایی قرار داد که نور خورشید به آن بتابد.

این امر باعث می شود که سنگ بتواند بهتر کار خود را انجام دهد و انرژی های منفی را دفع کند همچنین باید سنگ نمک را در قسمتی از خانه قرار دهید که بیشترین تردد و استفاده از آن محدوده است چرا که بیشترین پاکسازی یونی در آن ناحیه رخ خواهد داد.

سنگ نمک دکوری

آموزش ساخت سنگ نمک تزیینی

سنگ های نمک به صورت بسیار بزرگ بر روی دیواره کوه ها وجود دارد و افراد برای به دست آوردن آن ها باید از مواد منفجره استفاده کنند. زمانی که این کار انجام می شود سنگ های بزرگ به قطعات کوچکتر تبدیل می‌شود که می توان از آن ها برای ساخت صابون ، آباژور ، جا شمعی و وسایل تزیینی دیگر استفاده کرد.

برای ساخت سنگ نمک دکوری ، باید وسایل برش داشته باشید تا بتوانید سنگ را برش دهید و داخل آن شمع و یا لامپ را قرار دهید. سیم و دو شاخه نیز برای روشن شدن لامپ ضروری می باشد.

اگر قصد تولید سنگ نمک نوشته دار باشید شاید راحت ترین راه برای شما استفاده از استیکر برچسبی باشد ولی باید بدانید که تنها گزینه نیست.

آن چیزی که معمولا بسیار رواج دارد استفاده از ترانسفر است ولی شما می‌توانید از استیکرهای برچسبی نیز در کنار ترانسفر استفاده نمایید البته نوع روغن جلای استفاده شده بر کار نهایی تاثیر فراوانی دارد.

سنگ نمک دکوری

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

برای خریداران عمده و خریدارانی که قصد خرید تکی محصولات مجموعه سنگ نمک هالیتو را دارند این امکان فراهم آمده که به صورت آنلاین می‌توانند محصولات مجموعه را تماشا کرده و سفارش دهند.

تماشا کنید

در این صفحه محصولات ما را ببینید

سنگ نمک دکوری

برای خریداران عمده خرید مستقیم از مجموعه هالیتو بهترین گزینه است چرا که علاوه بر دریافت زیباترین آثار تولید شده توسط هنرمندان بزرگ ایرانی، محصولات را با قیمتهایی بسیار بینظیر و از دیگر سو در بسته بندی های بسیار مخصوصی که تدارک دیده شده است آماده و ارسال می‌شود.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.