سنگ نمک تزیینی

بزرگترین مرکز تولید سنگ نمک تزیینی صادراتی، سنگ نمک گوی، زیباترین مدل های چراغ خواب سنگ نمک ویژه صادرات، تولید آجر نمک نارنجی، قرمز و سفید با بسته بندی مخصوص صادراتی.

آموزش ساخت سنگ نمک تزیینی

وجود سنگ نمک در خانه و محیط کار مزایای زیادی دارد برای مثال سنگ نمک به تصفیه و پاکسازی هوای مورد استنشاق ما کمک می‌کند و این امر موجب بهبود تنفس به ویژه در افرادی که با مشکلات ریوی مواجه هستند می‌گردد.

علاوه بر موارد فوق این هالیت طبیعی به جذب یون های مثبت تولید شده در نتیجه استفاده از وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون، موبایل و لپ تاپ کمک فراوانی می‌کند و بدن را در برابر خطرات ناشی از یون های مثبت حفظ می‌کند.

مزایای سنگ نمک بسیار فراوان است اما در این بخش قصد داریم به صورت خلاصه نحوه ساخت سنگ نمک تزیینی را توضیح دهیم چیزی که مورد سوال بسیاری از مشتریان مجموعه سنگ نمک هالیتو بوده است.

سنگ نمک تزیینی

برای ساخت یک جاشمعی سنگ نمک ساده با ما همراه باشید.

برای اینکار شما به تکه های سنگ نمک، ظروف شیشه‌ای به عنوان جا شمعی، چسب، رنگ، زیپ کیپ و برس نیاز دارید. مراحل کار به ترتیب زیر است:

  1. مقداری سنگ نمک را در یک کیسه زیپ کیپ قرار دهید و چند قطره رنگ دلخواهتان را در آن بریزید و خوب بهم بزنید تا رنگ به همه تکه های سنگ نمک برسد.
  2. سپس نمک را کنار بگذارید و اجازه دهید رنگ آن خوب خشک شود.
  3. بعد از خشک شدن سنگ نمک می‌توانید یک لایه چسب را روی ظرف شیشه‌ای قرار دهید و به آرامی ظرفتان را در تکه های سنگ نمک فرو ببرید و بغلتانید تا کل قسمت های ظرف بوسیله سنگ نمک پوشانده شود.
  4. در این مرحله باید پارافین را در دمای متوسط ( دما نباید از ۹۰ درجه بالاتر نرود) ذوب کنید. می‌توانید با قرار دادن دماسنج در پارافین دمای آن را تحت کنترل خود نگهدارید. خوب پارافین را هم بزنید و سپس می‌توانید فیتیله را در ظرف مورد نظر قرار دهید و برای جلوگیری از تکان خوردن آن یک تکه فلز کوچک به ته آن ببندید.
  5. بعد از ذوب شدن پارافین، دو دقیقه صبر کنید تا کمی خنک شود و بعد از کمی خنک شدن به تدریج پارافین را در ظرف بریزید و اجازه دهید در دمای اتاق بتدریج خنک شود. حالا می توانید از زیبایی ترکیب سنگ نمک و شمع لذت ببرید.

راهکار ساده دیگری که می‌توانید برای ساخت سنگ نمک تزیینی استفاده کنید این است که یک ظرف شکیل و زیبا به دلخواه خودتان تهیه کنید و تکه های سنگ نمک خام را در آن قرار دهید و یک لامپ را در آن قرار دهید و به همین سادگی از زیبایی آن لذت ببرید.

سنگ نمک تزیینی

خواص صابون سنگ نمک

یکی از محصولاتی که در کنار انواع سنگ نمک تزئینی از سنگ نمک تهیه می‌شود و کاربرد زیادی دارد، صابون سنگ نمک است که خواص فوق العاده‌ای برای سلامت پوست دارد.

سنگ نمک حاوی مواد معدنی فراوانی است که این موارد فقط در سنگ نمک های اصل که تصفیه نشده باشند وجود دارد.

برای این که از سنگ نمک طبیعی استفاده کنید بهترین راهکار استفاده از آن به شکل صابون سنگ نمک است به نحوی که تمام تیزی های سنگ نمک گرفته شده باشد و به پوست جراحتی وارد نکند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو صابون سنگ نمک را با قیمت بسیار مناسب و در حجم انبوه تولید می‌کند برای اطلاع از قیمت عمده این محصول با ما تماس بگیرید.

علی رغم درخواستهای بسیار فراوان باید به اطلاع مشتریان محترم مجموعه برسانیم که امکان تک فروشی صابون سنگ نمک وجود ندارد و این محصول فقط به صورت عمده عرضه می‌شود.

سنگ نمک تزیینی

چراغ سنگ نمک طرح گوی

چراغ خواب سنگ نمک مدل گوی پر فروشترین محصول سنگ نمک تزیینی است که به همراه چراغ خواب سنگ نمک مدل هرم توانسته اند رضایت حداکثری مشتریان را جلب نمایند.

سنگ نمک گوی در دو قطر ۱۵ سانت و ۱۸ سانت با پایه چوبی و پایه نمکی تولید می‌شود.

سنگ نمک تزیینی

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

چنانچه وقت لازم را برای تهیه محصولات تزئینی سنگ نمک ندارید می‌توانید انواع سنگ نمک تزئینی شامل انواع جا شمعی و چراغ خواب سنگ نمک به صورت تکی یا عمده از مجموعه هالیتو تهیه کنید.

ببینید

برای مشاهده همه محصولات سنگ نمک تزیینی از این صفحه بازدید نمایید

سنگ نمک تزیینی

برای اطلاع از قیمت عمده می‌توانید علاوه بر تماس تلفنی با شماره پایین همین صفحه در پیامرسانها نیز با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.