سنگ نمک تزیینی

بازار فروش سنگ نمک تزیینی، سنگ نمک چراغدار آیه دار، سنگ نمک برش خورده در طرح های هندسی گوی، کوبیک(مکعبی) و هرم، انواع سنگ نمک ارزان قیمت بدون چراغ.

سنگ نمک تزیینی از جمله المان هایی است که در نمای داخلی ساختمان ها و ساخت محصولات دکوری مورد استفاده قرار می گیرد. شیوه تولید مدرن این محصول موجب شده تا نمونه های متنوعی به بازار عرضه و به فروش برسند. برای خرید بهترین نوع این سنگ ها در نظر گرفتن چه فاکتورهایی الزامی است؟

سنگ نمک تزیینی

شیوه تولید سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک تزئینی به عنوان محصولی پرطرفدار امروزه در دکوراسیون منازل جایگاه ویژه ای دارند. از آنها برای ساخت انواع آباژور، مجسمه، شمع، گلدان و … استفاده می کنند. وجود دانه های بلورین نمک در رنگ های مختلف و خواص آرامبخشی آن موجب شده طی سالهای اخیر سفارش برای خرید این محصول افزایش یابد. این نوع سنگ به صورت طبیعی از معادن استخراج می شوند. البته امروزه با استفاده از چسب چوب، رنگ های صنعتی و برخی مواد شیمیایی نیز نمونه های صنعتی و مصنوعی سنگ نمک نیز تولید می کنند. برخی مدل ها کاملاً خام بوده و فرآوری نشده اند که معمولاً قیمت و نرخ ارزانی دارند. در مقابل انواع سنگ نمک طرح دار و برش خورده دارای قیمت و نرخ بالاتری هستند. برخی از پرطرفدارترین انواع سنگ نمک تزئینی موجود در بازار عبارتند از:

  • سنگ نمک مکعبی: به سنگ های کوبیک نیز مشهور هستند. در انجام فنگ شو و مدیتیشن از این مدل سنگ ها استفاده های زیادی می کنند.
  • سنگ نمک هرمی: برای استفاده به عنوان آباژور و قرار دادن روی میز یا کنار شومینه مناسب هستند. اگر از افسردگی رنج می برید، داشتن چند مدل سنگ تزئینی نمک هرمی یا مکعبی را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • سنگ نمک پایه گلدان: بهترین انتخاب برای سالن های پذیرایی و قرار دادن گلدان های سفالی بر روی آنها است. زیباتر نشان دادن دکوراسیون با این مدل سنگ به راحتی امکان پذیر است.

سنگ نمک تزیینی

راهنمای خرید سنگ نمک تزیینی

برای خرید سنگ نمک کریستالی تزیینی شناخت مشخصه های ارگانیک و طبیعی آن اهمیت زیادی دارد. این نوع سنگ ها ظاهری براق و شفاف دارند و نور را به خوبی انعکاس می دهند. در رنگبندی های مختلفی قابل تهیه هستند اما نوع ساده و سفید رنگ آن قیمت بالاتری دارد.

بنابراین اگر سنگ نمک رنگ کدر و بافت بیش از اندازه ناموزون داشته از خرید آن اجتناب کنید کلیه شرکت هایی که در زمینه تولید انواع لوازم تزئینی با استفاده از سنگ نمک فعالیت دارند برای خرید عمده و ارزان این محصول می توانند با مشاورین این مرکز در ارتباط باشند.

سنگ نمک تزیینی

عرضه آنلاین و اینترنتی امکان سفارش عمده با کمترین قیمت ها و ارتباط مستقیم با تامین کننده را فراهم می آورد. همچنین خریداران می‌توانند به صورت مستمر از قیمت روز و برندهای تولید نیز اطلاع کامل و جامع کسب کنند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.