نمک برف روبی

فروش عمده نمک برف روبی با قیمت استثنایی، نمک جاده، نمک ضد یخ، عرضه ماهانه ۱۰ هزار تن به صورت فله، نمک مخصوص نمک پاشی، امکان بسته بندی در کیسه جامبو بگ جهت صادرات، برای ثبت سفارش خرید تماس بگیرید.

نمک برف روبی چیست؟

نمک برف روبی نوعی نمک است که در راه ها و جاده ها ریخته می شود. این کار به منظور یخ زدایی صورت می گیرد. با ورود به فصل زمستان و سرد شدن هوا انتظار به بارش برف و باران پدید می آید. با بارش برف مسیر های تردد اتومبیل ها لغزنده می شود. به همین منظور از نوعی نمک مخصوص به نام نمک برف روب استفاده می شود.

روش نمک پاشی در جاده

در فصل زمستان با بارش های مکرر برف و یخ زدن جاده ها نیاز است که برای جلوگیری از تلفات جاده ای، به ذوب کردن برف های موجود در جاده پرداخته شود. یه همین منظور از یک نوع نمک مخصوص به نام نمک برف روبی استفاده می کنند. پاشیدن نمک برف روبی بر سطح جاده های لغزنده سبب کاهش دمای انجماد و ذوب شدن یخ ها می شود. این روش یک روش استاندارد در همه کشورهای دنیاست. مطالعات کارشناسان و متخصصان نشان می دهد که نمک پاشی در جاده می تواند تا ۸۵ درصد از خطر تصادفات جاده ای کاهش دهد. البته به کارگیری این نمک معایبی هم دارد که از جمله آن ها می توان به زنگ زدگی و پوسیدگی اتومبیل ها اشاره کرد. چرا که هرچه نمک با سطح خودروها در تماس باشد استهلاک و پوسیدگی خودروها بیشتر می شود.

نمک پاشی در جاده به وسیله نمک برف روبی انجام می شود. انجام آن توسط یک خودروی باربر و نیروی انسانی صورت می گیرد. به این شکل که نمک ها را در قسمت بار خودرو می ریزند و به جاده ها می برند. هنگامی که خودرو در حال حرکت است یک نیروی انسانی با استفاده از بیل یا هر اهرم دیگری که مناسب باشد نمک ها را به سطح جاده می ریزد. البته امروزه دستگاه هایی ساخته شده که به دستگاه نمک پاش معروف هستند. این دستگاه ها کار نیروی انسانی را ساده تر کرده و نمک پاشی جاده ها را انجام می دهند.

نمک برف روبی

فروش عمده نمک ضد یخ

نمک برف روبی که به نام های نمک جاده و یا نمک ضد یخ هم شهرت دارد کاربردهای زیادی نیز دارد. به دلیل حجم بالای برف در فصل زمستان و لغزندگی جاده ها نیاز به نمک جاده به میزان بالا احساس می شود. نمک جاده توسط فروشگاه های عمده فروشی نیز عرضه می گردند.

نمک برف روبی

خرید این نوع نمک از عمده فروشی ها مقرون به صرفه است؛ چرا که میزان قابل توجهی نمک با قیمتی مناسب به دستتان می رسانند. حجم بالای نمک ضد یخ عمده، مناسب و مقرون به صرفه برای یخ زدایی جاده ای می باشد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.