دکوری سنگ نمک

فروش عمده دکوری سنگ نمک ارزان قیمت، سنگ نمک های وان یکاد، خرید سنگ نمک چراغدار، خرید اینترنتی سنگ نمک تزئینی، آباژور سنگ نمک پایه چوبی، بزرگترین تولید کننده سنگ نمک پایه چوبی.

خواص وان یکاد روی سنگ نمک

آیه وان یکاد و خواندن آن دوای چشم زخم است. حضرت محمد (ص) آن را برای دفع چشم زخم بسیار مفید دانسته است. از سنگ نمکی که روی آن آیه وان یکاد حک شده باشد برای دفع چشم زخم می‌توان استفاده کرد، این سنگ نمک علاوه بر زیبایی خاصیت انرژی درمانی هم دارد. سنگ نمک حاوی وان یکاد انرژی منفی محیط را دفع کرده و باعث ایجاد آرامشی خاص در منزل و محیط اطراف می‌شود. سنگ نمک دارای خواص زیادی می‌باشد و همین امر باعث شده دکوری سنگ نمک پر فروش باشد. سنگ نمک هوای خانه را تصفیه و پاکسازی می‌کند. افرادی که دچار آسم و آلرژی هستند می‌توانند از خواص آن بهره مند شوند، چون ذرات ریز گرد و غبار را جذب می‌کند. سنگ نمک می‌تواند یون های منفی را در فضا پخش کند و همین یون های منفی استرس و اضطراب را کم می‌کند. این یون ها باعث می‌شود سطح هوشیاری بالا برود.

دکوری سنگ نمک

آیا سنگ نمک انرژی مثبت دارد ؟

سنگ نمک قابلیت جذب انرژی منفی خانه، بدن و روح را دارد. به همین خاطر انرژی مثبت آن بسیار زیاد است و می‌توان با آن اکثر بیماری ها را درمان کرد. از انرژی سنگ نمک برای درمان درد هایی مثل پا درد، زانو درد، کمر درد، مچ درد و بیماری های ریوی مثل : سرفه و آسم استفاده می‌شود. انرژی سنگ نمک باعث به وجود آمدن حس آرامش در انسان و دور شدن استرس از او می‌شود. انرژی مثبتی که بر اثر وجود سنگ نمک به وجود می‌آید باعث دور شدن انرژی منفی از محیط می‌شود. انرژی منفی، انرژی مثبت را از بین می‌برد و همین باعث به وجود آمدن حس خستگی و ضعف می‌شود. استفاده از حمام آب نمک باعث از بین رفتن انرژی منفی و ایجاد آرامش می‌شود. سنگ نمک انرژی کیهانی داشته و بسیار خوش یمن می‌باشد. سنگ نمک برای اینکه یون های منفی خود را در محیط پخش کند باید از یک منبع نور تغذیه کند.

دکوری سنگ نمک

تولید دکوری سنگ نمک

دکوری سنگ نمک بسیار زیبا می‌باشد و ساخت دکوری سنگ نمک توسط شرکت های فعالی در این زمینه انجام می‌شود. سنگ نمک های استخراج شده از معادن با توجه به عناصر و مواد معدنی که دارند دارای رنگ و شکل های مختلفی هستند که از آنها در ساخت دکوری سنگ نمک استفاده می‌شود.

دکوری سنگ نمک

یکی از زیباترین انواع سنگ نمک، آباژور سنگ نمک است که طرفداران زیادی هم دارد. گوی سنگ نمک هم به عنوان دکوری و همچنین برای چراغ خواب استفاده می‌شود. فروش محصولات فقط به صورت عمده انجام می گیرد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.