کارخانه نمک سمنان

عرضه نمک تصفیه شده و نمک آبی در کارخانه نمک سمنان، نمک تبلور مجدد، نمک هیدرومیل، نمک آبی دونه شکری، نمک آبی مات سمنان، قیمت عمده، عرضه به صورت ویژه جهت صادرات، تحویل  نمک خوراکی با گواهی بهداشت و سرتیفیکیت.

نمک صادراتی سمنان

نمک آبی ایران از انواع قدیمی و کمیاب نمک است که فواید درمانی و دارویی زیادی دارد. نکته قابل توجه در مورد نمک آبی این است که فقط در کوه های ایران پیدا می شود. نمک آبی از جمله محصولاتی است که به طور گسترده به کشورهای مختلف صادر می شود. مهم ترین معادن سنگ نمک آبی ایران در استان سمنان و به خصوص شهر گرمسار قرار گرفته اند.

رنگ آبی این نمک به دلیل وجود پتاسیم موجود در آن می باشد. البته این نوع نمک کاملا آبی رنگ نیست. بلکه نمک آبی اصل در واقع سفید رنگ به همراه رگه هایی از رنگ آبی است که هر چقدر بیشتر سابیده شود، رنگ آبی آن کمتر خواهد شد. نمک آبی در بین انواع نمک، بیشترین مقدار پتاسیم را داراست. در واقع حدود ۱۳ درصد نمک آبی، از پتاسیم تشکیل شده است.

کارخانه نمک سمنان

فروش عمده نمک تصفیه شده

کلرید سدیم که بیشتر با نام نمک شناخته می شود، عنصری ارزشمند و مفید است که در اشکال مختلف در طبیعت یافت می شود. انسان ها از سال ها پیش نمک خوراکی را به عنوان یک چاشنی به غذاهای خود اضافه می کردند. همچنین نمک به دلیل خاصیت ضد میکروبی که دارد، برای جلوگیری از فساد انواع مواد غذایی به کار برده می شود.

جالب است بدانید نمک ایران از جمله با کیفیت ترین نمک های موجود در دنیا به شمار می رود. معادن سنگ نمک زیادی در ایران وجود دارد. از استان سمنان و شهر گرمسار می توان به عنوان قطب استخراج سنگ نمک در ایران نام برد. به دلیل خواص بسیاری که نمک سمنان دارد، انواع سنگ نمکی که از معادن این استان استخراج می شود به صورت عمده به فروش می رسد.

کارخانه نمک سمنان

کارخانه نمک سمنان

امروزه از نمک به دلیل فواید بسیاری که دارد، در صنایع گوناگون استفاده می شود. نمکی که از کارخانه نمک سمنان استخراج می شود، مصارف متعدد و متنوعی دارند. به طوری که نمک خوراکی تنها یک نوع از انواع گوناگون نمک می باشد. انواع مختلف نمک عبارت است از نمک معدنی، نمک دریایی، نمک صنعتی و نمک شیمیایی. از نمک ها در صنایع شیمیایی، صنعت نفت و گاز، یخ زدایی جاده ها و پیاده روها، صنعت انرژی، نساجی، لاستیک سازی، دباغی، صنایع فلزات، خوراک دام و همچنین تصفیه آب استفاده می شود.

کارخانه نمک سمنان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع مختلف سنگ نمک و خرید این محصول، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.