سنگ نمک دام

تامین کننده سنگ نمک دام برای گرجستان، بارگیری به صورت فله و بسته بندی بنا به درخواست مشتری، بارگیری کاملا رایگان، سنگ نمک سفید رگه دار ارزان قیمت، سنگ نمک گاوی سفید درجه یک با گرید خوراکی.

تولید کننده آجر نمک دام

برای تولید آجر نمک به یک معدن غنی نیاز است. معمولا تولید کننده های آجر نمک دام در شهر های تولید کننده نمک قرار دارد. گرمسار به عنوان معدن نمک در ایران شناخته شده و اکثر تولید کننده ها در این شهر هستند.

برای تولید آجر نمک باید نکاتی را رعایت نمود. اگر این نکات رعایت نشود، ممکن است آجر پودر شود. توصیه می شود برای تولید آجر نمک از نمک با مرغوبیت بالا استفاده کنید. معمولا آجر نمک به شکل مستطیل تولید می شود، اما در اندازه مختلف روانه بازار می شود. این موضوع کار را برای دامداران آسان نموده است.

سنگ نمک دام

خواص سنگ نمک دام برای گاو

سنگ نمک برای دام دارای خواص زیادی می باشد. همین امر موجب شده تا در دامداری ها از سنگ نمک استفاده شود. از بارزترین خواص سنگ نمک، میکروب کشی آن است. به عبارت دیگر با استفاده از نمک میکروب های گوارشی آنها از بین خواهد رفت. با این کار علاوه بر رفع بیماری در گاو ها، گوشت و شیر خوشمزه تری دریافت خواهید کرد.

سنگ نمک نسبت به سایر مواد مصرفی گاو از قیمت کمتری برخوردار می باشد، اما خواص خیلی بیشتری دارد. باید به این نکته توجه نماید که مصرف زیاد نمک باعث مسمومیت در گاو می شود و گاهی اوقات کشنده می باشد.

از دیگر خواص سنگ نمک برای گاو، ضدعفونی کردن روده های آن می باشد. با مصرف سنگ نمک روده های گاو تمیز می شود و باعث از بین رفتن انسداد های روده می شود.

سنگ نمک دام

صادرات سنگ نمک دام به گرجستان

یکی از بزرگترین صادر کننده های نمک در جهان، ایران می باشد. ایران به کشورهای مختلفی سنگ نمک صادر می کند، از جمله این کشور ها می توان به روسیه، هند، گرجستان و عراق اشاره کرد. در گرجستان معادن سنگ نمک وجود دارد، اما از مرغوبیت بالایی برخوردار نیست. سنگ نمک ایران در مقایسه با سنگ نمک این کشور بسیار با کیفیت تر می باشد. همین امر موجب شده تا مقدار قابل توجهی از سنگ نمک ایران صادر شود.

در ایران شرکت های زیادی وجود دارد که سنگ نمک دام را به کشور های دیگر صادر می کنند. از آنجایی که نمک ایرن مرغوب و با کیفیت می باشد، طرفدار زیادی دارد. نمک صادراتی به گرجستان از طریق کشتی ارسال می شود.

سنگ نمک دام

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک در ایران می باشد. برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.