سنگ نمک آبی

فروش عمده سنگ نمک آبی اصل گرمسار، کاملا کریستالی و کمیاب، ارسال به سراسر دنیا، سنگ نمک آبی دارای خواص بیشماری جهت کاهش استرس و افزایش شادابی است.

سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی یکی از انواع سنگ نمک در بازار است که به واسطه برخی خواص فیزیکی خاص، ممکن است طیف متفاوتی از مشتریان داشته باشد. متأسفانه آشنایی کم مشتریان با سنگ نمک آبی عاملی شده تا بسیاری از افراد سودجو، نمک‌های تقلبی یا با قیمت نامرغوب را تحت این عنوان به مشتریان فروخته و بسیاری از مشتریان را نسبت به اثر و خواص واقعی این نوع سنگ نمک بدبین کنند. از این رو تلاش کردیم تا در یادداشتی کوتاه نگاهی به این ماده جذاب، زیبا و گرانبها داشته باشیم.

سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی کریستالی چیست؟

شاید برای خیلی از افراد این سوال مطرح باشد که سنگ نمک آبی چیست؟

اگر شما با سنگ نمک سفید رنگ آشنا باشید در حقیقت سنگ نمک آبی نیز مانند سنگ نمک سفید است ولی با این تفاوت که به دلیل وجود عنصر پتاسیم درون آن رنگ آن به آبی متمایل شده است و به این صورت دیده می شود.

چرا نمک آبی رنگ می شود؟

گفته شد که سنگ نمک آبی در واقع همان سنگ نمک عادی یا هالیت است که در طول پروسه ایجاد و تبلور، در همنشینی با برخی عناصر و کانی‌های دیگر قرار داشته است تجربه نشان داده است که حضور کانی‌های سیلوئت و موادی مانند آهن و پتاسیم باعث می‌شود تا رنگ این سنگ به آبی درآید.

رنگ هر جسم متأثر از میزان بازتابش فرکانس‌های مختلف نور از اتم‌های آن جسم است. دقیقاً به همین علت است که با تغییر ترکیبات یک جسم، نوع اتم‌ها عوض شده، و فرکانس‌های نور بازتاب شده از آن نیز عوض خواهد شد؛ طبعاً تغییر فرکانس نور بازتاب شده باعث می‌شود تا ما جسم مد نظر را به رنگی دیگر ببینیم. در سنگ نمک آبی نیز وجود عناصر دیگری غیر از کلرید و سدیم که هسته اصلی هر شور مزه ای است باعث می‌شود تا نور بازتاب شده از آن عوض شده و به رنگ آبی درآید.

سنگ نمک آبی

خواص سنگ نمک آبی

این نوع از سنگ نمک دقیقاً همان دسته از خواصی که سایر انواع سنگ نمک پوشش می‌دهند را دارد اما با این تفاوت که برخی از خواص آن تشدید یافته و اثر بیشتری دارد. خواصی از سنگ نمک آبی که در حد زیادی برای مصرف‌کنندگان ملموس است:

  • خاصیت صدعفونی‌کنندگی و از بین بردن میکروب‌ها
  • کمک به بهبود شرایط سوخت و ساز بدن و متعادل ساختن آن
  • استرس‌زدایی از محیط اطراف و جذب تنش‌های حاضر در محیط
  • بهبود ریتم و ضربان قلب
  • تنظیم فشار خون

ولی الزاما توجه داشته باشید که از سنگ نمک آبی اصل استفاده کنید.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین عرضه کننده سنگ نمک آبی اصل ایرانی به بازار اروپاست

سنگ نمک آبی

صادرات نمک آبی

با توجه به نیازهای روزافزون بازارهای جهانی نسبت به تأمین انواع مختلف نمک، ما به عنوان یک مجموعه فعال در این زمینه، زیرساخت‌های لازم برای صادرات حجم قابل قبولی از نمک آبی به سایر کشور ها را در دسترس داریم.

سنگ نمک آبی

در صورت علاقه به این حوزه می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتری مانند قیمت، پروسه صادرات و حجم قابل قبول در این امر با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.