سنگ نمک آشپزی

عرضه انواع سنگ نمک آشپزی در ابعاد ۲۰*۴۰ و ۱۵*۲۵ به ضخامت ۵ سانتیمتر، مناسب برای طبخ و پخت غذاهای رژیمی، فروش به صورت عمده حداقل سفارش ۱۰ تخته سنگ نمک.

انواع سنگ نمک آشپزی در ابعاد و اندازه و رنگ های مختلفی به تولید می‌ رسند که هر یک از انواع آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. عرضه سنگ نمک آشپزی امروزه در حجم انبوه به انجام می رسد. زیرا این سنگ با توجه به خواص بی نظیری که دارد متقاضیان بسیار زیادی را جذب خود کرده است.

سنگ نمک آشپزی

پخت غذا با سنگ نمک آشپزی

سنگ نمک، سنگی است که از بلور های نمک تشکیل شده است و از آن جایی که نمک‌ های موجود در آن از نوع طبیعی می‌ باشند، خواص و ویژگی های منحصر به فردی دارند که در سلامتی و درمان بسیاری از بیماری ها موثر است.

از همین جهت تولید کنندگان فعال در صنایع سنگ، سنگ های نمک را به صورت صیقلی و صفحه های مستطیل شکل تولید کرده‌ اند که تحت عنوان سنگ های نمک و یا سنگ نمک آشپزی به بازار عرضه می کنند.

در واقع سنگ نمک آشپزی، صفحه صیقلی از جنس نمک می‌باشد که بر روی آن می‌ توان انواع مواد غذایی مانند گوشت، مرغ و غیره را طبخ کرد. این سنگ مورد توجه کسانی است که قصد دارند تا غذا را با کم ترین میزان نمک و روغن طبخ کنند تا غذا را در سالم ترین حالت مصرف کنند.

در واقع پخت غذا با سنگ نمک آشپزی موجب می‌ شود تا تمامی خواص و عناصر موجود در سنگ نمک در مواد غذایی در طی طبخ شدن بر روی آن، تزریق شود و از طریق مواد غذایی خواص منحصر به فرد سنگ نمک به بدن برسد.

بسیاری از افرادی که به بیماری کمبود سدیم دچار هستند می‌ توانند با طبخ و پختن غذا بر روی سنگ نمک کمبود سدیم خود را جبران کنند. زیرا در ساختار سنگ نمک به میزان قابل توجهی سدیم وجود دارد که با پخت غذا بر روی این سنگ، می توان سدیم بسیار زیادی به غذا تزریق کرد.

سنگ نمک آشپزی

فروش عمده سنگ نمک آشپزی

فروش سنگ نمک به روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از این روش‌ ها فروش عمده آن است. فروش عمده سنگ نمک آشپزی موجب می‌ شود تا قیمت این محصول به حد قابل توجهی تنزل یابد.

سنگ نمک آشپزی

از همین جهت این نحوه از فروش همواره مورد توجه خریدارانی است که به حجم عمده آن احتیاج دارند. در واقع خریداران عمده سنگ نمک آشپزی تامین کنندگانی هستند که این سنگ را به صورت تکی در اختیار مشتریان خود قرار می‌ دهند. آن ها با خرید عمده سعی دارند تا هزینه های تمام شده برایشان مقرون به صرفه باشد تا بتوانند قیمت های مناسب تری را به مشتریان خود پیشنهاد بدهند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.