فروش نمک صورتی

فروش نمک صورتی ایران سایز ریز و درشت، فروش نمک صورتی در مشهد، نمک صورتی برای تیروئید، مرکز فروش نمک هیمالیا در تهران، کارخانه نمک صورتی گرمسار، صادرات نمک صورتی به ترکیه، عراق و هند.

فروش نمک صورتی معمولا به صورت عمده و خرده فروشی صورت می گیرد. رنگ طبیعی این نمک صورتی است و بیشتر مردم این محصول را به عنوان نمک صورتی هیمالیا می شناسند. برخی ادعا می کنند که این نمک نسبت به نمک های دیگر سالم تر است، به خاطر اینکه این نمک مواد معدنی فراوانی دارد.

قبل از فروش نمک صورتی، این محصول به صورت دستی از معدن نمک خهورا استخراج می شود. معدن نمک خهورا یا همان خیرا، یکی از معادن نمک بسیار قدیمی است، برخی بر این باورند که قدمت نمک های این معدن به میلیون ها سال پیش برمی گردد.

خواص نمک صورتی

دلیل اینکه فروش نمک صورتی رونق فراوانی دارد، فواید خاص این نمک برای سلامتی است. نمک هیمالیا منبع مواد معدنی برای تامین سدیم مورد نیاز بدن محسوب می شود. کلرید سدیمی که در نمک صورتی هیمالیا وجود دارد کم خوابی را از بین می برد، همچنین این نمک نسبت به نمک های معمولی شورتر است و طعم غذا را لذیذتر می کند.

نمک صورتی هیمالیا کاملا طبیعی و فاقد مواد افزودنی است و به خاطر سدیم موجود در این نمک، جذب اسیدهای آمینه و آب در بدن آسان تر می شود، به این وسیله عملکرد دستگاه گوارش بهبود پیدا می کند. در صورتی که مقدار کمی از نمک هیمالیا به غذا اضافه شود، سطح مایعات در بدن تنظیم می گردد و از دهیدراته شدن بدن جلوگیری می شود.

 

فروش نمک صورتی به دلیل فواید درمانی که به خود اختصاص داده است، رشد قابل توجهی دارد. نمک هیمالیا در کنار اینکه طعم مناسبی را به غذا می دهد، برای سلامت بدن نیز بسیار مفید است. از نمک صورتی معمولا برای طعم دهی به غذا و نگهداری مواد غذایی استفاده می کنند. نحوه استفاده از نمک صورتی شبیه به نمک های موجود در بازار است، اندازه ریز بودن دانه های نمک رابطه مستقیمی با میزان استفاده شما دارد.

فروش نمک صورتی

تفاوت نمک صورتی گرمسار و هیمالیا

خواص نمک های صورتی در بیشتر نقاط دنیا یکسان است و نمک هایی که به رنگ نارنجی، قرمز و صورتی از تمام معادن دنیا استخراج می شوند، به عنوان نمک هیمالیا می شناسند، نمک صورتی گرمسار نیز از این موضوع مستثنی نیست.

نمک هیمالیا مقدار بسیار زیادی آهن دارد که به دلیل وجود همین عنصر که بعضا بیش از حد نیز می باشد رنگ پر تر و قرمزتری دارد که در برخی از کشورها ورود آن نیز ممنوع شده است.

بر خلاف نمک هیمالیا نمک صورتی ایران مقدار آهن کمتر متعادل تری دارد و برای مصرف مناسب تر است.

فروش نمک صورتی بخاطر هیمالیایی بودن آن افزایش پیدا می کند، این موضوع فقط به خاطر نام هیمالیا است و امکان دارد درصد خلوص نمک مشخص نباشد.

فروش نمک صورتی

فروش نمک صورتی

فروش نمک صورتی معمولا به خاطر محبوبیت و طعم خاصی که به مواد غذایی می دهد، همیشه قابل توجه بوده است. نمک صورتی مثل نمک های معمولی سدیم زیادی دارد، اما مواد معدنی این نوع نمک سلامتی و شادابی پوست و بدن را به ارمغان می آورد.

فروش نمک صورتی

برای خرید عمده نمک صورتی در هر کجای ایران هستید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.