نمک کم سدیم

خرید عمده نمک کم سدیم از تولید کننده، تولید کننده نمک پتاسیم و رژیمی، اعطای نمایندگی نمک کم سدیم در سراسر کشور، جهت اخذ نمایندگی فروش محصولات نمک کم سدیم و رژیمی تماس بگیرید.

معرفی نمک کم سدیم

کلرید سدیم ماده اصلی تشکیل دهنده نمک است. یک ماده شورمزه که باعث خوراکی شدن نمک می‌گردد. سدیم نقش مهمی را در نمک و سلامتی بازی می‌کند. به عنوان مثال تقویت کننده سیستم عصبی است. تقویت کننده بافت عضلانی است. اما یک نکته مهم در مورد سدیم وجود دارد. این ماده هرچقدر کمتر در نمک باشد بهتر است. نمک کم سدیم بسیار سالم تر از نمک معمولی با سدیم زیاد است. سدیم به اندازه بالا می‌تواند باعث پوکی استخوان و جدا شدن کلسیم از استخوان شود. همچنین برای بیماران دیابتی و افرادی که به عارضه فشار خون مبتلا هستند سم سفید و مهلک است. نمک کم سدیم برای این بیماران بسیار مفیدتر و کم خطرتر است و مصرف آن تا روزی ۵ گرم به صورت مستقیم و غیرمستقیم خطری ندارد.

نمک کم سدیم

نمک پتاسیم چیست؟

نوعی دیگر از نمک که در برابر نمک های معمولی و سدیمی قرار دارد، نمک پتاسیم است. پتاسیم و سدیم در جدول تناوبی در یک ردیف قرار دارند با این تفاوت که میزان خطر و ضرر نمک پتاسیم بسیار کمتر از نمک معمولی است. پتاسیم کلراید که جانشین سدیم کلراید شده است در کنار نمک کم سدیم، بهترین گزینه برای مصرف و حفظ سلامتی خواهند بود. این نوع از نمک دارای خاصیت های ویژه ای است که برای افراد مبتلا به فشار خون مفید است و میزان فشار خون را در بدن آنها تنظیم می‌کند. از حمله های مغزی و قلبی جلوگیری می‌کند و فقر پتاسیم را در بدن از بین می‌برد.  البته افرادی که دچار بیماری های کلیوی هستند باید در مصرف این نمک احتیاط کنند. اگر به دنبال باکیفیت ترین نمک پتاسیم و نمک کم سدیم هستید، ما شما را به منبع متصل می‌کنیم.

نمک کم سدیم

فروش عمده نمک کم سدیم

امروزه نمک کم سدیم به خاطر کم ضرر بودنش و مناسب بودنش برای افراد کهنسال، طرفداران زیادی پیدا کرده است و تقاضا نسبت به خرید آن زیاد شده است، شما هم می‌توانید با خرید عمده نمک کم سدیم با کیفیت عالی، در این بازار نقش داشته باشید. متاسفانه زمانی که میزان تقاضا برای یک محصول در جامعه افزایش پیدا می‌کند، افراد سودجوء و واسطه های مختلفی با ارائه محصولات بی کیفیت در قیمت های بالا، این بازار را بهم می‌زنند.

نمک کم سدیم

ما منبع اصلی فروش عمده نمک کم سدیم با کیفیت فوق العاده و قیمت بسیار مناسب هستیم، تنها یک بار تجربه کافی است تا همکاری خود را دائم کنید و از این معامله پرسود، کسب درآمد کنید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.