سنگ نمک تزیینی

کارخانه تخصصی تولید سنگ نمک تزیینی، مرکز تولید انواع مختلف سنگ نمک چراغدار با پایه چوبی، مدل گوی، مکعب، هرم، کاسه، سنگ نمک آیه دار با قیمت استثنایی در طرح های مختلف، آجر نمک درمانی، سنگ نمک گریل و آشپزی.

سنگ نمک که تحت عنوان هالیت نیز معروف است از منابع معادن نمکی ایران تهیه و استخراج می‌شود. امروزه علاوه بر مصارف صنعتی و خوراکی، شاهد استفاده از این سنگ به عنوان سنگ نمک تزیینی نیز هستیم. سنگ نمک بعد از استخراج از گنبدها و معادن نمکی در اشکال مختلفی برش خورده و سپس به عنوان دکوریجات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

البته پیشینه استفاده از سنگ نمک و نگهداری آن در منزل به گذشته‌های بسیار دور برمی‌گردد. بر این اساس مردم معتقد بودند که انرژی متصاعد شده از سنگ نمک نقش مهمی در رفع چشم زخم دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی بیشتر سنگ نمک از جنبه تزیینی و دکوراتیو آن پرداخته و درباره مزایا و خواصی که دارد توضیحاتی را ارائه دهیم.

سنگ نمک تزیینی

آیا سنگ نمک انرژی مثبت دارد ؟

سنگ نمک‌ها بخشی از طبیعت بکر خدادادی هستند که در نقش بلورهای براق و درخشنده ظاهر شده اند. سنگ نمک در واقع نوعی کانی است که با توجه به جلوه براق و بسیار شفافی که دارد به راحتی از دیگر کانی‌ها تشخیص داده می‌شود. انرژی سرشاری که در این سنگ‌ها وجود دارد باعث شده، امروزه در امر انرژی درمانی نقش بسزایی داشته باشند. این سنگ نمک ‌ها با ذخیره نور خورشید در خود به دفع هرگونه انرژی‌های منفی در محیط کمک کرده و شما انرژی مثبت آن را از طریق احساس آرامش دریافت خواهید کرد.

بر اساس علم فنگ شویی نیز سنگ نمک تزیینی می‌تواند مهم‌ترین بخش از یک دکوراسیون مثبت و انرژی زا به شمار آید. این سنگ به دلیل یون‌های متعددی که دارد انرژی‌های منفی را جذب و محیط را از آن‌ها پاکسازی می‌کند.

بدن انسان در مجاورت با سنگ نمک به تولید نوعی یونیزاسیون پرداخته که در واقع نوعی شارژ الکتریکی به شمار می‌آید و نتیجه آن بهبود سیستم دفاعی بدن و  کسب آرامش خواهد بود. سنگ نمک همچنین نقش بسزایی در تصفیه هوا و پاکسازی آن دارد که براساس آن شاهد تسکین ناراحتی‌هایی از جمله آسم و آلرژی نیز خواهید بود.

سنگ نمک تزیینی

تولید کننده سنگ نمک اصل درمانی

با توجه به خواص درمانی بیشمار سنگ نمک امروزه مراکز متعددی اقدام به فروش سنگ نمک می‌کنند. اما بهتر است بدانید که برخی از سنگ نمک‌های ارائه شده اصل نبوده و فاقد هرگونه خاصیت درمانی هستند. با توجه به این امر توصیه می‌شود که برای خرید سنگ نمک اصل حتماً به مراکز و فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید. مجموعه ما مفتخر است سنگ نمک اصل درمانی را به صورت مستقیم تهیه کرده و بعد از انجام فرایندهای لازم آن را بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

یادداشت

منظور از سنگ نمک های غیر اصل، سنگ نمک هایی هستند که خاصیت درمانی نداشته و از قیمت بسیار پایینی برخوردارند و عموما دارای رگه های تیره می باشند

نحوه تشخیص سنگ نمک اصل چندان مشکل نبوده و می‌توان آن را با توجه به جلوه بسیار براق و مزه شوری که دارد از دیگر کانی‌ها تمایز داد. هرچند اغلب سنگ نمک‌ها از جمله سنگ نمک تزیینی، سفید رنگ و یا بی‌رنگ هستند اما برخی از آنها نیز به واسطه عناصر دیگری که دارند در رنگ‌های دیگری از جمله قرمز، زرد و سیاه نیز در طبیعت یافت می‌شوند.

سنگ نمک تزیینی

خواص سنگ نمک در روایات

براساس روایات و احادیث بسیار زیادی که از ائمه و بزرگان دین درباره نمک مطرح شده است نیز می‌توان به خواص فراوان این کانی خدادای پی برد.

یکی از روایات پرتکرار در این باره برکتی است که به واسطه وجود نمک در سفره نصیب اهل خانه می‌شود. حضرت امام علی علیه السلام می‌فرمایند که چنانچه نمک در سفره نباشد، برکتی در آن سفره نخواهد بود. همانطور که در علم طب امروز ثابت شده است نمک خاصیت درمانی بسیاری بر روی فعالیت‌های معده دارد. اسید کلریدریک ساخته شده در معده به واسطه وجود نمک است که به ضدعفونی معده و هضم راحت غذا کمک می‌کند. البته رعایت اعتدال در مصرف نمک همانند سایر موارد تغذیه‌ای بسیار مهم است و نباید در این امر زیاده‌روی کرد.

حتی زمان خوردن نمک نیز بر اساس روایات نقل شده بسیار مهم است، چنان که امام علی علیه السلام فرمودند قبل از خوردن غذا مقداری نمک بخورید. حضرت در جای دیگری نیز می‌فرمایند چنانچه مردم به خاصیت‌های نمک آگاه بودند هر لحظه به جای مصرف دیگر داروها نمک را انتخاب می‌کردند.

حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم نیز در خصوص خواص بیشمار نمک می‌فرمایند: بیش از ۷۲ بیماری‌ مانند جذام، پیسی، شکم درد، جنون، عقرب زدگی، دندان درد با خوردن مقدار کمی نمک قبل و بعد از غذا قابل درمان هستند.

یادداشت

نمکی که برای خوردن در نظر گرفته می شود می بایست برگرفته از سنگ نمک باشد، سنگ نمک طبیعی با گرید خوراکی پس از خرد شدن از نظر طب سنتی برای مصرف بهترین گزینه است

هرچند که اغلب روایات و احادیث در قالب خاصیت های نمک خوراکی بیان شده‌اند، اما سنگ نمک تزیینی نیز از این خواص مستثنی نبوده و در قالب دیگری نمود پیدا کرده که امروزه شاهد آن هستیم.

سنگ نمک تزیینی

نحوه شارژ سنگ نمک چگونه است؟

از سوال‌های رایج اغلب استفاده کنندگان از سنگ نمک به عنوان جنبه پاکسازی و درمانی نحوه شارژ سنگ نمک است. همانطور که اشاره شد مهمترین ویژگی سنگ نمک به انرژی‌های مثبتی که در آن وجود دارد برمی‌گردد. از این رو پاکسازی و شارژ مجدد آن هر چند وقت یک بار جهت متصاعد شدن بیشتر انرژی مثبت بسیار مهم خواهد بود.

در این بخش از مطالب چند روش ساده و آسان جهت شارژ سنگ نمک و پاکسازی آن از انرژی‌های منفی را به شما معرفی خواهیم کرد.

 • خاک: خاک از عناصر طبیعی و بسیار مناسب جهت پاکسازی بسیاری از سنگ‌ها به خصوص سنگ نمک به شمار می‌آید. بر این اساس شما می‌توانید با استفاده از خاک‌های تمیز از جمله خاک باغچه نسبت به حفر گودالی اقدام کرده و سپس سنگ نمک را در آن قرار دهید و بعد از ۳ تا ۴ روز سنگ نمک را از گودال خارج کنید. با استفاده از این روش، سنگ نمک به طور کلی پاکسازی شده و مجدداً شارژ می‌شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که خاک مورد استفاده باید فاقد هرگونه سم‌های شیمیایی و مواد اسیدی باشد، چرا که استفاده از خاک ناسالم نتیجه عکس داشته و برای سنگ نمک بسیار مضر است.
 • نور خورشید : نور خورشید نیز از جمله مواردی است که برای شارژ سنگ نمک بسیار موثر است. بر همین اساس هر چند مدت یک بار می‌توانید سنگ نمک را در مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید. بهترین زمان برای این کار هنگام طلوع آفتاب است که باعث می‌شود کلیه انرژی‌های منفی جذب شده در سنگ نمک نابود شوند. البته قرار دادن سنگ نمک تزیینی در معرض نور خورشید تنها برای چند دقیقه کافی است.
 • نور ماه: نه تنها خورشید بلکه نور ماه نیز نقش بسزایی در شارژ سنگ نمک و پاکسازی آن دارد. برای این امر کافیست سنگ نمک را در معرض نور ماه قرار داده تا انرژی‌های منفی آن دفع گردد.
 • برخی سنگ‌ها: در اکثر مواقع برخی سنگ‌ها از جمله سنگ کوارتز نیز به منظور شارژ سنگ نمک مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این روش کافی است سنگ نمک را در فاصله اندکی از کوارتز شفاف و بی‌رنگی قرار داده تا بدین صورت عمل پاکسازی انرژی‌های منفی از درون آن انجام شود.
 • نور شمع: استفاده از نور شمع برای شارژ سنگ نمک نیز گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. با توجه به این امر شما می‌توانید نور شمع را در بخش‌های مختلف سنگ نمک چرخانده تا کلیه انرژی‌های منفی آن را از بین ببرد و مجدداً شارژ شود.

به طور کلی شارژ کردن سنگ نمک و پاکسازی آن از انرژی‌های منفی جهت برخورداری از خواص بی‌شمار این موهبت الهی ضروری است.

یادداشت

ترکیب سنگ نمک با نور شمع انرژی مثبت فوق العاده زیادی را به وجود می آورد

سنگ نمک تزیینی

خواص سنگ نمک تزیینی در منزل

موارد کاربرد و نگهداری سنگ نمک تزیینی تنها به جنبه‌های دکوراتیو و زیبایی آن محدود نمی‌شود؛ بلکه اغلب مردم به دلیل خواص فراوان سنگ نمک اقدام به نگهداری آن در منزل می‌کنند. در ادامه به بخشی از این خواص اشاره خواهیم کرد.

 • پاکسازی محیط: سنگ نمک سرشار از یون‌های متعددی است که به جذب آلودگی‌های محیطی از جمله گرد و خاک پرداخته و بدین صورت باعث پاک و تمیز شدن هوای اطراف می‌گردد. این امر شرایط بهتری را برای تنفس ایجاد کرده و استرس و خستگی ناشی از آلودگی هوا را برطرف می‌سازد.
 • بهبود بیماری‌های تنفسی: یکی از مشکلات زندگی ماشینی عصر حاضر افزایش بیماری‌های تنفسی در افراد است که روز به روز شاهد تشدید آن هستیم. سنگ نمک به عنوان مهم‌ترین عنصر پاکسازی هوا به شمار آمده و نگهداری آن در منزل می‌تواند به کاهش بسیاری از مشکلات تنفسی و بهبود آنها کمک کند. تحقیقات گسترده‌ای بر یون‌های سنگ نمک صورت گرفته که نشان می‌دهد این یون‌ها تاثیر بالایی بر بهبود کارایی مژک‌های ریز موجود در سلول‌های تنفسی دارند‌.

همانطور که یون‌های مثبت به آزادسازی انرژی‌های شادی بخش در محیط می‌انجامند، یون‌های منفی سنگ نمک نیز هرگونه آلودگی‌های محیطی را جذب می‌کنند. بنابراین شما می‌توانید با قرار دادن سنگ نمک در منزل به کاهش آلودگی‌های محیط اطراف زندگی از جمله دود سیگار و غیره کمک نمایید.

یادداشت

ساخت یک اتاق نمک در منزل و یا گذاشتن تعداد کافی سنگ نمک دکوری در منزل ایده ای بسیار عالی برای پاکسازی فضای محیط منزل است

سنگ نمک تزیینی

 • پاکسازی امواج منفی: سنگ نمک تزیینی فارغ از هر شکل و ابعادی که دارد می‌تواند به پاکسازی امواج منفی محیط کمک کرده و انرژی‌های مثبت را جایگزین آن نماید. با افزایش یون‌های مثبت متصاعد شده از سنگ نمک شاهد بهبود بسیاری از ناراحتی‌ها از جمله میگرن، اضطراب و استرس خواهیم بود. به طور کلی وجود سنگ نمک در منزل می تواند به افزایش تمرکز، بهبود سیستم ایمنی بدن، رفع اشتهای کاذب، تنظیم فشار خون و… کمک نماید.
 • افزایش انرژی مثبت در محیط: بلورهای شفاف نمک با ایجاد یون‌های منفی به از بین بردن یون‌های مثبت در هوا کمک کرده و بدین صورت باعث می‌شوند انرژی مثبت در محیط افزایش یابد. یون‌های مثبت در واقع باعث تحلیل انرژی در بدن انسان شده و چنانچه با یون‌های منفی جایگزین نشوند، فرد دچار احساس رخوت و خستگی می گردد. بر همین اساس استفاده از سنگ نمک تزیینی به همراه روشنایی می‌تواند به افزایش هرچه بیشتر انرژی کمک کند.
 • بهبود خواب شبانه: حتماً مشاهده کرده‌اید که امروزه سنگ نمک‌ها اغلب در ساخت آباژور و چراغ خواب مورد استفاده قرار می‌گیرند. این امر فارغ از جنبه تزیینی سنگ نمک به انرژی های موجود در آن برمی‌گردد که در رفع اختلالات خواب بسیار موثر هستند. یون‌های مثبت موجود در هوای اطراف باعث کاهش اکسیژن در مغز شده و در نتیجه فرد دچار بی‌خوابی می‌شود. بر همین اساس قرار دادن آباژور تهیه شده از سنگ نمک در اتاق خواب می‌تواند به رفع این یون‌ها کمک کرده و خوابی عمیق و آرامش بخش را به فرد هدیه کند.
 • بهبود خلق و خو: هرچند که پیشرفت علم و گسترش تکنولوژی باعث افزایش رفاه انسان گردیده، اما سیگنال‌های مضر بسیاری از لوازم الکترونیکی تاثیر منفی بر خلق و خوی انسان گذاشته است. سنگ نمک می‌تواند با پاکسازی سیگنال‌های منفی این لوازم سطح استرس را کاهش داده و باعث بهبود خلق و خو در افراد گردد.

سنگ نمک تزیینی

علت آب شدن سنگ نمک چیست؟

آب شدن سنگ نمک از مواردی است که اغلب استفاده کنندگان سنگ نمک تزیینی آن را مطرح کرده اند. دلیل عمده این امر وجود رطوبت محیط است که از کیفیت سنگ نمک کم کرده و به مرور شاهد کوچک‌تر شدن آن خواهید بود. علاوه بر این نگهداری سنگ نمک در محیط مرطوب به خصوص در قالب چراغ و آباژور می‌تواند احتمال وقوع خطراتی از جمله اتصالات برقی را افزایش دهد. بر این اساس بهتر است سنگ نمک را به دور از رطوبت و یا در ظروف پلاستیکی و قالب‌های چوبی قرار دهید.

سنگ نمک به دلیل توانایی در از بین بردن انرژی منفی محیط، لذا با فضایی که در آن قرار می گیرید دارای ارتباطی دو سویه است و اگر فضایی که سنگ نمک در آن قرار گرفته دارای رطوبت باشد، سنگ نمک ضمن واکنش با محیط مقداری رطوبت را جاری می کند که برای حل این مشکل می توانید سنگ نمک را روی یک ظرف چوبی یا پلاستیکی قرار دهید.

یادداشت

در نظر داشته باشید واکنش سنگ نمک به محیط اطراف، از مزایای این کانی طبیعی است همچنین می توان برای رفع این مشکل می توان از ماده مخصوص روی سنگ نمکاستفاده کرد اگر چه خاصیت درمانی آن از بین می رود ولی مشکل رطوبت نیز از بین می رود

سنگ نمک تزیینی

خواص سنگ نمک برای چشم زخم

نمک از عناصر طبیعی و ارزشمندی است که با توجه به خواص بسیار آن از گذشته تا به امروز همواره مورد توجه اقوام مختلف قرار گرفته است. مهمترین باور مردم در استفاده و نگهداری از سنگ نمک خواص ثابت شده آن برای رفع چشم زخم است. البته برخی بر این باورند که این خاصیت سنگ نمک تنها در استفاده از شکل طبیعی سنگ موثر خواهد بود که چنین امری صحیح نیست.

در هر صورت وجود سنگ نمک تزیینی چه در قالب دکوراتیو و چه به صورت کریستال‌هایی درون ظرف می‌تواند به آزادسازی یون‌های منفی در محیط کمک کند. بر این اساس چنانچه انرژی‌های منفی ناشی از چشم زخم در محیط وجود داشته باشد نیز برطرف خواهند شد.

سنگ نمک تزیینی

آیا سنگ نمک امواج وای فای را می گیرد؟

وای فای مهم‌ترین بخش از تکنولوژی‌های دنیای امروز است که در بسیاری از اماکن مانند بانک ها، شرکت‌ها مدارس و منازل شاهد استفاده از آن هستیم. امواج ناشی از وای فای اثرات مخرب و جبران ناپذیری بر سلامتی انسان دارند که اغلب از این امر غافل هستند. اما بر اساس تحقیقات و مدارک موجود امواج ناشی از وای فای علاوه بر نقش گرمایی که بر محیط دارند باعث به خطر افتادن سلامتی نیز می‌گردند. افزایش سرطان، بیماری‌های قلبی عروقی، تومورهای مغزی و بالا رفتن سطح استرس و افسردگی، خستگی های روحی و جسمی تنها بخشی از عوارض این امواج به شمار می‌آیند.

با همه این تفاسیر استفاده از وای فای در عصر حاضر امری ضروری بوده و نمی‌توان آن را کنار گذاشت. در این میان استفاده از سنگ نمک تزیینی به عنوان ساده‌ترین راه حل برای کاهش امواج وای فای موثر خواهد بود. برخلاف تصور عامه مردم که استفاده از سنگ نمک در قالب آباژور، شمعدان و چراغ تنها جنبه تزیینی دارد، باید اشاره کرد که سنگ نمک تاثیرات شگرفی در سلامتی روحی و جسمی افراد ایفا می‌کند.

این عنصر شگفت انگیز علاوه بر زیبایی دکوراسیون منزل و محل کار هرگونه امواج منفی ناشی از وای فای را دفع کرده و انرژی‌های مثبت و شادی بخش را جایگزین آن می‌کند. در واقع شما می‌توانید با قرار دادن سنگ نمک در مجاورت کامپیوتر، تلویزیون و دیگر لوازم الکترونیکی به خنثی سازی یون‌های مثبت محیط کمک کرده و عوارض ناشی از امواج وای فای را کاهش دهید. مایکروویو نیز از جمله لوازم آشپزخانه به شمار می‌آید که امواج مضر آن ممکن است بر سلامتی افراد خانواده تاثیر نامطلوبی بگذارد. بر همین اساس قرار دادن سنگ نمک در فضای آشپزخانه می‌تواند بخشی گسترده‌ای از امواج مایکروویو را نیز خنثی نماید.

سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم ؟

سنگ نمک را بهتر است در کجای خانه قرار دهیم تا از تاثیرات مثبت آن بیشترین بهره را ببریم؟ با توجه به آزادسازی انرژی‌های فراوان سنگ نمک تزیینی قرار دادن آن در محل‌هایی که اعضای خانواده بیشترین وقت خود را در آنجا می‌گذرانند، مناسب‌تر خواهد بود. همچنین می‌توانید در فضاهایی مانند اتاق خواب از چراغ‌های نمک استفاده کرده و به بهبود خواب شبانه کمک کنید. قرار دادن سنگ نمک در مجاورت لوازم الکتریکی در کاهش و خنثی سازی امواج وای فای تاثیر بسزایی دارد.

به طور کلی با تهیه اشکال مختلفی از سنگ نمک و قرار دادن آن در بخش های مختلف منزل می‌توانید ضمن استفاده از جنبه تزیینی سنگ نمک از انرژی‌های مثبت آن نیز بهره‌مند شوید. همچنین طبق اصول فنگ شویی بخش‌های تاریک منزل، راهروها و سرویس‌های بهداشتی مناسب‌ترین مکان‌ها جهت قرارگیری سنگ نمک به شمار می‌آیند.

سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک چراغدار مدل گوی

سنگ نمک چراغدار مدل گوی یکی از اکسسوری‌های بسیار جذاب و زیبا است که از سنگ نمک تهیه می‌شود. بلورهای شفاف و براق نمک به همراه انرژی‌های مثبتی که دارد باعث شده تا از این سنگ برای ساخت اشیا تزیینی از جمله چراغ، آباژور، مجسمه و… استفاده شود. با خرید سنگ نمک چراغدار مدل گوی ضمن تزیین منزل و محل کار می توان به پاکسازی محیط و دفع انرژی‌های منفی آن کمک کرد.

این گوی های فوق العاده شگفت انگیز ضمن ارتعاش امواج مثبت، نور لطیف و زیبایی را برای محیط به دنبال دارند. امروزه نه تنها از سنگ نمک چراغ‌دار در منازل استفاده می‌شود بلکه در دکواسیون بسیاری از کافی شاپ‌ها، رستوران‌ها و… شاهد به کارگیری این محصول در سایزهای مختلف هستیم. در مراکز تولیدکننده این محصول، برش سنگ نمک به صورت گوی توسط دستگاه‌های برش خاصی انجام می‌شود.

فروشگاه‌هایی که در زمینه دکوراتیو فعالیت دارند، می‌توانند با خرید عمده سنگ نمک چراغدار از مرکز تولیدی سنگ نمک هالیتو این محصول کاربردی و بسیار زیبا را خریداری و به صورت جزئی به فروش برسانند.

سنگ نمک تزیینی

آباژور سنگ نمک هرم و مکعب

از دیگر موارد استفاده از سنگ نمک تزیینی می‌توان به ساخت آباژور سنگ نمک هرم و مکعب اشاره کرد. این آباژورها همانطور که از نامشان مشخص است در اشکال هرم و مکعبی تهیه شده‌اند. بافت منحصر به فرد سنگ نمک به انتشار هرچه بهتر و زیباتر نور کمک می‌کند، از این رو بیشترین استفاده از این عنصر به تولید آباژور و چراغ های تزیینی اختصاص دارد.

شما می‌توانید با قرار دادن آباژور تهیه شده از سنگ نمک در دکوراتیو منزل یا محل کارخود، علاوه بر زیبایی فوق العاده آن به پاکسازی محیط اطراف نیز کمک نمایید. قیمت این آباژورها ضمن تاثیرات مثبت فراوانی که دارند، بسیار ارزان و به صرفه است. همچنین شما می‌توانید با خرید آباژور سنگ نمک هرم و مکعب آن را به عنوان هدیه ای ارزشمند و زیبا به عزیزان خود تقدیم کنید.

سنگ نمک تزیینی

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

مراکز معتبری در سطح کشور وجود دارند که به فروش عمده سنگ نمک تزیینی با قیمت مناسب می‌پردازند. در این مراکز سنگ نمک بعد از استخراج از معادن کشور، ابتدا تحت فرایندهای مختلفی برش خورده و سپس بسته‌بندی می‌شوند. بر همین اساس می‌توان نسبت به اصل بودن سنگ نمک خریداری شده مطمئن گردید. با توجه به اینکه برخی از فروشندگان سودجو اقدام به فروش سنگ نمک‌های تقلبی می‌نمایند خرید این محصول از مراکز با سابقه و معتبر امری ضروری خواهد بود.

البته روش‌هایی برای تشخیص اصل بودن سنگ نمک وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

سنگ نمک اصل دارای بوی خشکی بوده و هیچگونه رطوبت و بوی نم از آن احساس نمی‌شود. همچنین با کمی مزه کردن سنگ نمک می‌توان شور بودن آن را تست کرد. البته نباید انتظار شوری بسیار زیادی را از سنگ نمک داشته باشید. دیگر مشخصه سنگ نمک‌های اصل شفافیت و براقی آنها است. به طور کلی هرچه سنگ نمک خالص‌تر باشد دارای جلوه براق و شفاف‌تری خواهد بود.

بر اساس این موارد شما می‌توانید به راحتی سنگ نمک اصل را تشخیص داده و آن را از مراکز تولید کننده معتبر خریداری نمایید.

سنگ نمک تزیینی

سخن پایانی

سنگ نمک تزیینی یکی از مهم‌ترین موارد کاربرد سنگ نمک است. با توجه به خواص فراوان عنصر سنگ نمک شاهد افزایش و گستردگی این محصول در بازارهای داخلی و خارجی هستیم. مهمترین ویژگی سنگ نمک به انرژی‌های مثبت آن برمی‌گردد که با قرارگیری آن در محیط می‌توان ضمن دفع امواج منفی از احساسی آرامش بخش برخوردار شد. همانطور که در روایات و احادیث متعددی که درباره نمک ذکر شده، این محصول خواص درمانی بسیاری نیز دارد.

همچنین در این مقاله درباره نحوه شارژ سنگ نمک و خواص استفاده از آن در منزل توضیحاتی ارائه شد. شما می‌توانید با خرید سنگ نمک در قالب انواع چراغ و آباژورهای زیبا علاوه بر داشتن دکوراسیونی منحصر به فرد، از انرژی‌های شادی بخش آن نیز بهره‌مند شوید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.